Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti is tartotok magatokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is tartotok magatokról olyan meztelen fotókat mint Jennifer Lawrence?

Figyelt kérdés
Jennifer Lawrence fotói évekkel ezelőtt kiszivárogtak, és elég sok cicis, puncis képe volt magáról. Nektek is vannak ilyenek? Ha igen mi célból? Miért csinál és tart magáról egy nő ilyen képeket?

2022. okt. 18. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartok magamról ilyeneket.
2022. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek Jennifer fotóiról?
2022. okt. 18. 15:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a képeit de szerintem sokan tartanak magukról ilyesmit. Én nem szoktam mivel nem vagyok csinos de ha az lennék se tartanék. Amúgy mindenkinek a magánügye kinek mit mutat meg. Ha őt ezt teszi boldoggá, akkor tegye.
2022. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jennifer ellopott intim fotóiról az a véleményem (és nem csak nekem), hogy mivel az akarata ellenére, illegálisan kerültek nyilvánosságra, senkinek semmi köze hozzájuk, ezeket letölteni vagy megnézni is a kukkoláshoz hasonló tahóság. Attól még, hogy feltörték a tárhelyét, nem köztulajdon a teste.

Ha egy számodra fontos emberrel, például a húgoddal vagy a barátnőddel történne hasonló, azt valószínűleg te sem találnád szórakoztatónak.

2022. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ellenben a kedvenc mondatom tőle : „Olyan férfiak vitáznak a nők méhéről, akik a csiklót sem találnák meg”. Korrekt, helytálló.
2022. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam vele interjút, abban azt mondta, hogy az akkori párjával távkapcsolatban élt, és neki küldözgette a fotókat, azért készültek el (gondolom, a forgatások miatt voltak távkapcsolatban).


Én nem tartok magamról meztelen fotókat, pont azért, mert ki tudja, mikor kerül illektéktelen kezeke a telefonom, mikor törik fel... nem akarnám a net mocskában újralátni ezeket a képeket.

2022. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van millió. Egész fiatal koromtól. Szeretem visszanézni milyen voltam akkor. 25L
2022. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan kép ahol spermás volt az arca, olyan ahol hajolt a csávója farka felett, és több olyan is amit nem ő készített. Persze ez az ő magánügye amihez másoknak semmi köze, csak mondom hogy ez kifogás. Már ha tényleg mondott ilyet mert én nem tudok róla.
2022. okt. 18. 17:51
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Ha lenne ilyesmim, folyton rettegnék, hogy valaki meglátja, vagy valahogy feltöltődik a netre és többet nem tudom leszedni. Inkább vagyok paranoiás, mint, hogy később kínos helyzetbe kerüljek. Amúgy is szégyenlős vagyok, nem tartom magam valami sokra testileg és ruhában szeretek csak fotózkodni.
2022. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!