Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik képesek spriccelésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik képesek spriccelésre. Hogy hogyan csináljam a nőnek? !HELP!

Figyelt kérdés

Megismertem egy csodálatos nőt és nagyon szeretne spriccelni. Még soha nem spriccelt. És megszeretném adni ez az örömet neki mert megérdemelné ezt a gyönyört. Szeretném, hogy hatalmasat élvezzen és hatalmasat spricceljen.

Pár nap múlva találkozunk és segítségetekre lenne szükségem, hogy lehetőleg

nagyon boldoggá tegyem őt.

Milyen technikát ajánlotok erre? Hogyan csináljam pontosan? Mikre és mire figyeljek a legjobban?

Kérlek segítsetek aki ért hozzá! Nagyon boldoggá szeretném tenni!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 19. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondom hogy tegnap, olyan finom sütit ettem, hogy csak hmmm?

Érezni fogod az ízét? Nem! Ezt se lehet leírogatva elmagyarázni! A másik dolog, hogy nem is biztos hogy képes a spriccelésre! Ez legenda hogy minden nő képes! Pont annyira mint a hüvelyi orgazmusra!

Ne erőltesd ami nem magától jön!

2022. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez lesz az elsö gyönyör ado randitok?
2022. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es izét nem fogom érezni, de ha megkapom a pontos receptet akkor akkor azon leszek, hogy pont olyan süti legyen!
2022. okt. 19. 10:41
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
"1 vVagyok! Ma holnap 50 vagyok. Szám szerint nem is tudom, hogy mennyi szexkapcsolatom volt! De ha nagyon belegondolok. Talán minden 5. nőnek volt tényleges spriccelés. De sokuknak viszont spricc nélküli abnormális mennyiség.
2022. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es, Igen, hamarosan találkozunk párnapon belül. És tabu mentesen beszélgetünk. És mondta nagyon szeretné kipróbálni, ha képes lesz rá. Ehhez kellett volna kis segítség.
2022. okt. 19. 10:42
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! No comment! Gyerekes vagy!
2022. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék gyereked? Hát pont, hogy figyelmes! örömöt szeretnék adni neki!

Akkor lennék gyerekes ha csak megdugnám vagy leszopatnám 10 perc ámulva meg elmegyek... és ő el se élvez...

De érveket is írj, hogy miért vagyok gyerekes! De az már nem megy!

2022. okt. 19. 10:46
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Vannak olyan leírások, amelyek azt ígérik, hogy attól lesz spricc. Nekem még sosem volt egyiktől sem, de már rég nem az számít, hanem az élvezet. Eszem ágában nem lenne egy buta - és jó eséllyel számomra anatómiai okok miatt elérhetetlen - cél miatt lemaradni arról, ami valóban élvezetet okoz.

Amúgy tudtad, hogy a spricc valójában vizelet? Nemrég jött ki róla egy érdekes tanulmány, és ez alapján már annyira nem bánom, hogy nekem sehogy sem sikerül. :)


Ajánlom figyelmedbe (szíved hölgyének is): [link]

2022. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, köszönöm szépen! :)
2022. okt. 19. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen spricc oktató videók, egyszer láttam egy jót, de már nem találom. Ha valaki tud jót, írja be köszi
2022. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!