Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok! Volt már olyan, hogy erényövben kellett végignéznetek, ahogy dugják a párotokat?

Figyelt kérdés

Hogy viseltétek? Mit csináltatok addig?

Ha nem volt még ilyen élményetek, izgatna titeket?



2022. okt. 19. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Párhoz csatlakoztam már mint külső szemlélő, nem kellett semmit tennem csak nézni őket.
2022. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
A barátom is szereti nézni ahogy mások durvulnak velem de nem szokot erényövet felvenni csak felöltözve odaül mellém vagy épp csókolózunk közben.
2022. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy, hogy erényövben vagy sem? Úgyis egy másik férfi kezeli az asszonyt.
2022. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Swingerklubban voltam,egy csajt dugtam erre odaült a párja és csak nézte,néha csókolózott vele,de még csak ki se verte magának vagy verette...meglepö volt hogy ez egyáltalán izgatja e.Neki erényöv se kellett volna mert sztem fel se állt neki..
2022. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Olyan hogy néztem nem volt, de olyan volt hogy erényöv volt rajtam miközben tudtam hogy a barátnőm mással dug. Tulajdonképpen így kezdődött a "cuckold" pályafutásom.. Nyitott kapcsolatban voltunk akkor épp, és előtte régebben játszadoztunk az erényövvel, de az a fiókban landolt egy időre..


aztán egyszer úgy alakult hogy újra előkerült és felvettem néha. Épp rajtam volt amikor a barátnőm egy "randira" készült.. szinte biztos voltam benne hogy előtte még lekerül az erényöv, hiszen ilyenkor általában én is átmentem egy csajhoz.. vagy bulizni.. ehhez képest közölte a barátnőm hogy az erényöv fent marad, nekem ma nincs szex csak neki. Majd rámmosolygott és kb a legszexibb ruhájában elment otthonról én meg csak néztem.. elég hosszú volt az az este. előtte nem agyaltam ilyesmin, hogy ő mit csinálhat másokkal, de akkor végig ezen pörögtem.


Utána elmondtam neki h mennyire izgató és egyben frusztráló volt nekem ez az egész. Így aztán az addig csak ritkán használt erényöv újra használatba került, én nem dughattam mással csak ő. Elég intenzív másfél év volt..

2022. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

#5!


Végül mi vetett véget ennek a másfél évnek? Nem bírtad tovább ezt a helyzetet?

2022. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Másfél év után elhatározta hogy nincs kedve már a nyitott kapcsolathoz mert túl sok rossz élménye volt.

Az erényöv meg ettől kissé függetlenül megint bekerült a fiókba.

Bár azóta egyszer se dugott mással de ha úgy vesszük bármikor megtehetné ha kedve tartja.. ez azért sok izgalmat visz az életembe még mindig.

2022. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

#7!


Neki volt sok rossz élménye, mert azzal dugott, akivel csak akart? :D

2022. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

8: pontosan. Bármilyen meglepő volt számomra, elmondása szerint a legtöbb "egyéjszakás" férfi nagyon rossz az ágyban és iszonyat zsákbamacska az egész. Egy jóképű férfi, izmos test, méretes szerszám természetesen beindítja őt (és bennem hatalmas frusztrációt is keltett amikor képeket mutatott róluk), de a szexben mondjuk 70%-ban nagy csalódás volt neki.

Egyszerűen csapnivalóak voltak az ágyban, az elmondása szerint.


Ezután kezdett bele stabil szexkapcsolatba, ami engem még jobban frusztrált, de végül ezek a csávók is mindig többet akartak, vagy elviselhetetlenné váltak, és rátelepedtek. Volt aki agresszív lett. Volt akiről kiderült h hazudott neki és volt felesége aki nem tudott az egészről, és amikor kiderült - akkor a barátnőmet kezdte el zaklatni a csaj.

Papíron leírva tök jól hangzik hogy minden héten mással dugsz, vagy van egy szeretőd akivel csak szexelsz amikor kedved tartja. Sajnos a valóság nem egy hollywoodi film.

Szóval egyre több probléma volt vele és egyre kevesebb élvezet, ezért beleunt. Persze ez nem zárja ki hogy a jövőben újra legyen hosszabb-rövidebb szexkapcsolata, de úgy vettem észre igencsak kiábrándult ebből.

2022. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
mikor velem volt ilyesmi, a párom kiverte egy ideig, de utána csak mellémült és nézett
2022. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!