Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már olyan, hogy olyan pasihoz vonzódtatok szexuálisan, aki amúgy nagyon nem a Ti típusotok?

Figyelt kérdés

Tehát, hogyha pl. megvizsgáltátok egyenként a tulajdonságait, egyik sem vonzott, de egyben a pasit mégis valamiért vonzónak találtátok?


Ha volt ilyen, lett e belőle valami és később rájöttetek e, hogy mi fogott meg benne?



2022. okt. 22. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nekem nincs konkrét típus ami bejön, mindig egy adott dolog fog még a másikban. Viszont enélkül számomra nincs vonazlom, sem szex. :)
2022. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Meg*

Vonzalom*


Bocsi, azért remélem értékelhető a válaszom.

2022. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Inkább később ismertem meg a rosszabbik oldalát is,ugye a kapcsi elején mindenki a szebb arcát mutatja.Olyan függőség alakult ki nálam,mert mint pasi csillagos ötös volt a ágyban,kiválóan tette a dolgát.Valahogy nem hozzá hanem a farkához a szexhez vonzódtam,mintha fogva tartott volna.A testem egyszerűen kívánta.Később vége szakadt a kapcsolatban és utána jöttem rá,hogy amit ő tudott azt más férfi is tudja és még emberileg is szimpatikusabb.Szerintem létezik szexfüggőség,én átéltem.
2022. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. Mit nyújtott? Kíváncsi vagyok.


1 vagyok.

2022. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy a személyisége annyira megnyerő, annyira megkedvelem, hogy egyszerűen elkezdem helyesebbnek látni, mint előtte. Hirtelen észre veszem a szexi vonásokat benne, holott elsőre nem találtam vonzónak.
2022. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen már 2-3 alkalommal életemben…


Én nem fogom tagadni, hogy nekem számít a külső.

Szerintem az olyan emberek 90% hazudik (esetleg magának is), akik azt mondják hogy csak a belső számít…


Nálam a külső és a belső egyaránt számít… Külsőre általában a velem egyidős vagy idősebb, magas (kb 185 cm) pasikat szeretem. Minél maszkulinabb, annál jobb, de ne legyen fél kegyelmű. Egy maszkulin férfi is lehet értelmes, okos.


Fiatalabb pasi szinte soha nem tetszik, még akkor sem ha szinte Adonisz. Adtam már egyéjszakásnál néha esélyt ilyen nagydumás, nagyon jóképű, sportos srácoknak, de mindig csalódást okoztak…


De például egyszer volt egy 24 éves srác akivel rövidideig “jártunk” is (amikor én 30 voltam), Ő vékony volt, viszonylag alacsony (170 valahány cm) és külsőre nem volt kimondottan férfias, még a hangja is elég magas volt, de valahogy mégis nagyon nagyon megnyerő volt. Ahogy hozzám szólt, ahogy rám nézett én attól elolvadtam és szerintem úgy általában a legtöbb nő szintén… Nagyon udvarias volt, klasszikus férfi kisugárzása volt, nem olyan mint egy hülyegyereknek, aki magára alfaként tekint. Ezt nehéz szavakba önteni, meg nem is lehet nagyon megmagyarázni, hogy honnan jött ez a férfias kisugárzás neki… Nem külsejéből, hanem a személyiségéből, de egy rövid beszélgetés alatt is átjött. Illetve nagyon magabiztos volt, pedig az ilyen srácok nem szoktak azok lenni… Volt egyfajta disszonancia megjelenése és a magabiztossága között, de közben mégis érezni lehetett, hogy ez valódi magabiztosság és nem tetteti.

Most, hogy így elgondolkodtam rajta, hogy mi is lehetett benne annyira vonzó, arra jutottam hogy sugárzott belőle a kiegyensúlyozottság is.


Volt olyan külső jegye, ami előtte kifejezetten nem tetszett senkin, de ahogy megismertem a személyiségét, még azt is megszerettem… És hamarosan nagyon nagyon szép embernek láttam, rajongtam érte.


Aztán sajnos elmúlt… De utána még két másik pasival is voltam hasonlóan… Azóta azért nyitottabb vagyok.

2022. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egyre rosszabbul vagyok már tőle, mindig megfogadom soha többé nem állok még csak szóba sem vele, de szexuálisan nagyon izgat.
2022. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudtam volna elképzelni magamat vele, de nélküle beleőrültem a hiányba. Én mindig rendes életet éltem és ő egyszerre vonzott és taszított a devianciájával.
2022. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Nekem nem jön be aki nem jön be!
2022. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben vagyok most én is mint 6os (annyi különbséggel, hogy engem az alacsony maszkulin férfiak vonzanak, de a magasság nyilván ennyire nem érdekel). Egész életemben a nálam jóval idősebb, magabiztos, férfias férfiakhoz vonzódtam, a Tarantino filmek kislányként úgy hatottak rám mint a drog😂 (Alexandre Dumas is black😳😻). Aztán most valamiért elkezdtem egy velem egyidős fiúhoz vonzódni, de hogy miért🤔. Talán az lehet amúgy a magyarázat, hogy eszméletlen okos. Kb semmi beszédtémánk nincs, nem ismerem igazán, de már attól megremegek hogy rágondolok. Szóval ez ilyen :/
2022. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!