Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúként maszturbáció közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként maszturbáció közben hogy tudnék rettenetesen erős, hosszú orgazmust előidézni?

Figyelt kérdés

Nem elég az egyszerű önkielégítés, mert a végén csak alig fél perces az orgazmusom, aminek az intenzitása attól függ, hogy előtte mennyire volt erős az izgalmam és a vágyam. Olvastam, hogy önmegtartóztatás előtte. Ez szintén nem jött be, mivel volt, hogy két hétig, majd másfél hónapig nem végeztem maszturbációt, utána pedig az első orgazmusom rettenetesen gyenge volt, és maga az odavezető út sem volt annyira élvezetes. A végén gyakorlatilag egy kicsit éreztem csak gyönyört, és gyakorlatilag kifolyt és annyi. Sokkal nagyobb az élvezet, ha rendszeresen csinálom, de max. kétszer egy nap.


Mit csinálja, ha szeretnék egy nagyon kellemes, gyönyörű orgazmust átélni?



2022. okt. 22. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
25 mg Anafranil, amit korai magömlés kezelésére is használnak. Sokkal nehezebb elérni az orgazmust, cserébe viszont földöntúli orgazmust okoz.
2022. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

1. edging

2. prosztatamasszírozó

2022. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Prosztata izgatás elvileg megdobja, nekem annyira nem jött be. Azon kívül...nem tudom. Szakítsd meg többször, miközben vered.
2022. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fél perc orgazmus férfiként? az komoly lehet ettől akarsz többet? Nemtudm másk hogy vannak vele de maga az élvezeti érzés amikor kispriccel az jó ha van 5 másodperc. Nagyon ritkán elnyujtott hosszas előjátékkal talán picivel több,
2022. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az az edging?
2022. okt. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
edging: spricckontroll 😊
2022. okt. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kösz.
2022. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 perc elérhető ügyesen
2023. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Prosztata masszázs és edging.
febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én hosszú évtizedek után tanultam meg, hogyan lehet sokkal hosszabb és intenzívebb orgazmust elérni.
febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!