Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú fitymára lehet kotont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú fitymára lehet kotont húzni? Első alkalom előtt vagyok, és próbálgattam, sikerült is, csak olyan fura érzés volt, és mikor maszturbáltam benne, mintha csúszott volna lefele a koton, de közben mégse.

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Húzd hátra, és úgy húzd fel a kotont, az valamennyire megtartja. Bár nekem is vissza szokott csúszni néha.
2021. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nyugtass meg, hasznalhato szex kozben?😅
2021. febr. 11. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
nem fog visszacsúszni nyugi
2021. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es ez a lanyokat mennyire zavarja?
2021. febr. 11. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, a lányt nem ez érdekli, nem érzi ezt meg.
2021. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint bármilyen más péniszre, nem fog lecsúszni, mert nem a makkra tapadva marad fent, hanem a pénisz egész külső felületére rátapadva. Lecsúszni akkor fog ha túl nagy az óvszer átmérője a péniszhez képest vagy ha nem tekered le a tövéig rendesen.
2021. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne használható? Max kényelmetlen, ha pont úgy kapod el, hogy csúszkál a fityma a makkon, és a szűk punci szorítja, volt ilyenre esetem. De amúgy semmi gond.

5ös Oké, hogy a nővel is kell foglalkozni, de azért hadd ne csak az legyen a szempont, hogy a nőnek mi a jó.

2021. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Hosszú fitymára lehet kotont húzni?" Csak a fitymára nem nagyon és egyébként is minek?
2021. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet!
2021. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy a gumi, ami eredetileg rajtam volt, egy idő után fent maradt a lányban. Szerencsére észrevettük, még mielőtt elsültem. Szóval igen, le tud jönni, erre oda kell figyelni hosszú fitymával.
2021. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!