Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne Kapós egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne Kapós egy fiatal BBW nő rosszlányokon?

Figyelt kérdés

Láttam már ilyen hölgyeket fent, jók az értékeléseik is, de gondoltam megkérdezlek titeket is:))

Aki nem bírja a dagadt nőket, az legyen kedves nem válaszolni! Köszi🙂



2022. okt. 24. 11:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Én dugnálak
2022. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

"Aki nem bírja a dagadt nőket, az legyen kedves nem válaszolni!"

innentől kezdve csupa olyan választ fogsz kapni, hogy "nagyon"

2022. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert problémám lenne azokkal az emberekkel, akik nem szeretik a kövér nőket, hanem azért, mert úgy gondolom, hogy érdemben nem tudnának hozzászólni.🙂
2022. okt. 24. 11:38
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Jóhogynem szabod meg hogy csak dícsérni lehet, malacka!! :D :D
2022. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem szabok én meg senkinek semmit. Csak, ha például te meleg lennél, és a melegekhez lenne kérdésed, gondolom te sem szeretnéd, ha rossz buz*nak hívnának az olyan emberek, akik nem szimpatizálnak a melegekkel.🙂
2022. okt. 24. 11:44
 6/30 anonim ***** válasza:
36%
Amennyi remenyvesztett pasi van, tuti lesz rad is igeny!
2022. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem, te kikötötted hogy csak olyanok válaszoljanak akik bírják a dagadt nőket, nyilván azért mert abból a halmazból nagyságrendekkel több a pozitív visszacsatolás mint a teljes halmazból.
2022. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam kedvelem a telt idomokat, de a nagyon kövérek már nem vonzanak. Természetesen akadnak olyanok, akiket a kövérek, nagyon kövérek gerjesztenek, amolyan fétis jelleggel. Valószínű lenne rá kereslet, hiszen a fétist sokan nem vállalják fel kapcsolatban, inkább alkalmi partnert vagy profit használnak ilyen célra.

Az önmagát árusító hölgyek esetben is nagyban számít az "árú" minősége, megjelenése, stílusa. Egy szép arcú, jó kedélyű, rugalmas és kellemes természetű, ápolt, igényes hölgynek több esélye van. Telt ember és telt ember között is nagy különbségek lehetnek.


Itt a GYIK-en nem érdemes statisztikai felmérést végezni, hiszen ide egy réteg jár, főként a szexuális tartalmú kérdéskörben. Ráadásul, a kérdések pillanatok alatt változnak a főoldalon, megtekintési aránya nagyon minimális. Hétfő délelőtt feltett kérdésre minimális választ fogsz kapni. Érdemesebb péntek, szombat koraeste feltenni ilyen jellegű kérdéseket. Akkor nagyobb a válaszok aránya a magasabb látogatószám okán.


Még egy megjegyzés: Nem ártana, ha konkretizálnád a méreteket, arányokat, éltkort. Miért kéne titkolózni, ha pontosabb választ szeretnél?

2022. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:

Amennyiben szeretnél megcélozni egy bizonyos réteget a kérdéseddel, akkor szólítsd meg őket és akkor már nem kell külön kiírni, kinek a válaszát várod.

Például: "Férfiak, akik kedvelik a telt és/vagy kövér nőket, vonzó lenne számotokra, egy kövér (BBW) hölgy a rosszlányok oldalon?"

2022. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8-as!

Köszönöm a hosszú és tartalmas válaszodat!

Igazad van, a paramétereket leírhattam volna!

25 éves vagyok 156cm és 103 kiló.

De ha már ilyen kövér vagyok, cserébe legalább nagyon szép a pofim és jó nagy fenekem van.🙂

2022. okt. 24. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!