Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az a minimum ráérés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a minimum ráérés, amivel érdemes egyáltalán, , belevágni" a hirdetésbe? Pl rosszlányokon, akinek nincs szabad napi 6-12 órája, mire számíthat?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem éppen időszakhoz kötött munka. Amikor jut rá egy órácskád a nap folyamán, oda be lehet iktatni ügyfeleket. Nyilván, minél több, annál nyereségesebb... Vagy, ha minél több extrát vállalsz be, de ezt te szabod meg. Viszont, ha keresetkiegészítésnek akarod, gondolj bele, mi lesz, ha a munkaadód megtudja, hamar felszabadulhat aztán az a 6-12 órád...
2018. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hatékonyan csak „főállásban” lehet csinálni. Bármikor hívhatnak telefonon, munkahelyen nem lehet ilyenről kommunikálni, akkor kell menni, mikor a kuncsaft kéri, nem lehet mondani, majd csak du. 4 után. Ha nem tudsz kommunikálni és mindig rendelkezésre állni, egy idő után már senki sem fog keresni.
2018. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel nem értek egyet, mert ki lehet írni, hogy ettől-eddig csak SMS-ekre válaszol mondjuk és sok találka előre meg van beszélve, nem csak úgy rögtön azonnal megtörténik, pl. ha a hölgy nem otthon fogadja, akkor idő kibérelni egy helyet is a kuncsaftnak. Amúgy ez nem hiszem, hogy egy olyan szakma, ahol előfordulhatna, hogy senkinek nem kellesz, valaki mindig lesz... Ha nem vagy válogatós, pláne.
2018. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha jot akarsz el se kezd

24N

2018. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó már csak tudja...

Talán ezért lett belőle feminaci, mert kifogott valami kettyóst amikor árúlta a nyílásait.

2018. aug. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ki tudja...
2018. aug. 31. 12:21
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

5-ös nem árultam semmit

De azért ne kuuurjon pénzért mert fiákmunkázni nincs ideje

Pedi 8 óra ráérése lenne ezt írta orivibe a kiscsaj

Csak hát büdös a tisztességes munka

Mert neki aludni kell

És ha nem alszik akkor biztos bukni fog a Fősulin/Egyetemen


De bszni van ideje meg

2018. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Diákmunkázni*
2018. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

És neked nem mind1, hogy más mit csinál?

Joga van ehhez...


Lehet, hogy neki más az értékrendje mint neked.

Miért nem tudod elfogadni?

Talán a nappalidban akar rendelni?


Bár én is csak akkor ajánlom ezt a dolgot kérdező, ha a több pénzért cserébe szívesen vállalsz kockázatot.


És feltétlenül védekezz többféle módon!

2018. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem büdös a munka. Dolgoztam a nyáron abban a 1,5 hónapban ami szabad volt, viszont a diákmunka akármilyen becsületes -biztonságos intézmény legyen is, a könyveimre elég, amit megkerestem.


A 8 óra nem naponta hanem hetente értendő. Ha megdupláznám, se érné el a heti 20 minimumot.


Nem büfészakra járok. Egyenlőre folytatni akarom az egyetemet, pont erre kéne pénz. Akinek nem borítja vörös köd az elméjét, beláthatja, hogy ha a tanulmányaimat fenntartó munka miatt nem teljesítem a követelményeket, nem sokat ér a munka.

2018. szept. 1. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!