Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stripchat nevű erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stripchat nevű erotikus webcam oldalon nyert már valaki 50 tokent? Egyáltalán tényleg lehet nyerni vagy ez inkább forgalom generáló marketing fogás?

Figyelt kérdés

Én talán olyan 10 hónapja ismerem az oldalt és néha használom is, tehát töltöttem már fel valódi pénzt… Most 15-ös szinten vagyok.


Néha néha nézem az ingyen közvetítéseket, de inkább csak ilyen 5-10 percet és sosem kértem még privát show-t, ami miatt 15-ös szinten vagyok, hogy vettem pár videót az oldalon és főleg arra használom az oldalt hogy azokat visszanézzem…


Ugyebár van ez a nyereményjáték, minden órában, hogy 500 tokent kisorsolnak, 10 ember nyerhet 50 tokent, azokból aki rá nyomott. Minden órában óra 00 és 50 között kell rányomni és 10 perc szünet szokott lenni…


Én napi 6-8 alkalommal rányomok, tehát szerintem minimum 1500 alkalommal részt vettem már a nyereményjátékban, de még sosem nyertem…


Azt nem tudom, hogy mennyien nyomnak rá erre a lehetőségre átlagosan, így a nyerési esélyeket sem ismerem. Nem is találtam erről infót a neten.


Azt találtam, hogy állítólag minél többet nézed a nyilvános adásokat, annál nagyobb esélyed van nyerni… Ha ez igaz, akkor nekem nem nagyon van esélyem, fel is hagyhatók ezzel a szokással, hogy napi 6-8 alkalommal rányomok erre a gombra. De ez nem hivatalos infó volt, szóval az sem biztos hogy igaz.


A 10 nyertest azt minden órában a 10 perce szünet alatt kiírja a rendszer, és sok “szürke” is szokott lenni köztük (akik nem töltöttek fel soha valódi pénzt). Tehát azért mert én már töltöttem, nincsenek jobb esélyeim… De azt is el tudom képzelni, hogy ezek akár kamu profilok, amiket generálnak és valójában nem lehet nyerni.


Tehát az érdekelne, hogy valaki nyert e már innen és kb. milyen aktivitással nyomogatta a gombot?

Ha valaki innen nyert, akkor elhiszem hogy tényleg lehet nyerni…



2022. okt. 24. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!