Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek!Miért nem élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Miért nem élnétek cuckold kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A cuckold kapcsolat alatt azt értem jelen esetben, hogy alapvetően hagyományos a kapcsolat, a hétköznapi életben nincs jele ennek a dolognak. Tehát a párotok ugyan úgy féltékeny egyes esetekben.

A cuckold csak és kizárólag az ágyra koncentrálódik, ott is évi pár alkalom erejéig.

Természetesen harmadikat vagy akár kettesben is lehettek a pasival, ti választotok.


Köszönöm a kulturált válaszokat.


2022. okt. 26. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert azzal, hogy képes ezt megengedni, végignézni, azt az érzést kelti bennem, hogy nem szeret igazán. Nem vagyok annyira értékes a számára, hogy vigyázzon rám, nem annyira értékes a kapcsolat, hogy féltse. Azaz a saját szexuális kielégülése fontosabb neki, mint a kapcsolatunk, amit ezzel kockára tesz.
2022. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy nyámnyila f@sz, aki arra sem képes, hogy rendesen kielégítsen. Inkább legálisan átad egy másiknak, hogy a "kecske is jól lakjon, a káposzta is meg maradjon." Mert ezzel ehiteti magával, hogy mégis jó az ágyba, mert ezt is végig meri nézni, sőt élvezi is.
2022. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
#1 ez egy igazi Nő válasza nem trollé szerintem
2022. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
A cuckold az egyik legszánalmasabb dolog, amivel szex témában találkoztam. Teljesen férfiatlan.
2022. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, a cuckold férfi nem férni, hanem egy kisfiú.
2022. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Bocs, a kérdésre nincs használható válaszom, de legalább megtudtam, hogy nem is vagyok igazi nő, ha nem abból érzem, hogy a másiknak fontos vagyok, hogy tárgyként akar birtokolni ("félt"), és saját territóriumaként kezel.
2022. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez nem jelenti azt, hogy nem vagy igazi nő, de egy kicsit feketén-fehéren látod a világot.

Ettől még lehetsz fontos és nem csak a férfi élvezkedéséről szól, hanem arról, hogy a nőnek is jó legyen.

Ezért írtam, hogy Te választhatod ki a megfelelő partnert, a lényeg, hogy Te is jól érezd magad.

Szerintem ez nem olyan rossz dolog, de persze elfogadom a véleményed.

A kommentekkel nyilván ne tudok mit kezdeni, nyilván baromság, amit írt.

2022. okt. 26. 17:00
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Aki a szarkazmust nem érti, azzal nem tudok mit kezdeni. Próbáld meg úgy értelmezni a hsz-emet, mintha az egészet idézőjelbe tettem volna, és akkor kiderül, hogy ugyanazt gondolom, mint te.
2022. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Valamelyik előző válaszoló kérte ki magának, hogy milyen dolog az igazi nőként, hogy a férfi "osztozni akar rajta", akkor nyilván nem is szeretheti igazán. Ezzel nem értek egyet, vagy számomra teljesen mást jelent az, amit a kérdező megfogalmazott, mint az elején válaszolóknak. Köze nincs hozzá, hogy mitől érzem magam nőnek, vagy miből érzem, hogy a másik szeret (az például elég markáns jel, hogy boldogan benne van a vágyaim megélésében, ha megfordulna olyan a fejemben, amiről a kérdésben szó van)
2022. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem tartom magam r*ancnak hogy ilyenbe belemenjek...
2022. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!