Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérem azok a Hölgyek akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem azok a Hölgyek akik cuckold kapcsolatban élnek mondják el mit élveznek ebben ? :)

Figyelt kérdés

Feleségemmel is tervezzük, de őszintén meghallgatnám másoktól is ennek a lelki hátteŕét.

Férjek is válaszolhatnak esetleg hogy mit szokott mondani nekik a párjuk erről.



2022. aug. 9. 22:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Cuckoldnak indult de tobb lett belőle
2022. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1: érzelmi kötelék ?
2022. aug. 9. 23:02
 3/27 Dr.LaDePanda ***** válasza:
21%

én azt hittem az ilyen kamu... te tényleg 1 random/ismerős faszival megdugadnád a "feleséged" és végig néznéd miközben te kivered rá ?

a végén meg még ki is nyalnád a másik ondóját vagy mi ???


nem sértésnek meg minden... de én ledöbbentem h ilyen létezik...

és lenne pár kérdés ha nem zavar


ilyenkor ti mit éreztek h mind2-en benne vagytok ebben?

gyerek van, és biztos a tied?

ez miért jó nektek, miért izgat fel hogy valaki ami a "tiéd" röviden megbassza a szemed láttára?


annyi minden lenne még de úgy érzem már ez is sok amit le műveltem.

2022. aug. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#3:


Igen, ilyen tényleg van :) Már meg is van rá a bull jelöltünk. Alig várom hogy szexeljen a Feleségemmel. Ha gondolod írj rám privátban és mesélek, de ne offoljuk szét a kérdésem.


Tényleg női szemszögből szeretnék véleményeket.

2022. aug. 10. 05:29
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

3: van, nálunk is van egy hotwife fantázia amit valamennyire megéltünk már, többesekkel, a cuckold csak felületesen vonz (a megalázás és hasonló része annyira nem)

És én sem értettem, hogy valakinek hogy jön be az ilyen, egészen addig amíg nem lett egy nagyon biztos talajon álló, sok éves kapcsolatom, ahol tudjuk, hogy együtt akarjuk leélni az életet. És ilyenkor már csapatként gondolkozunk, csapatként akarunk új dolgokat átélni, megcsalás kizárva, de az új és perverz dolgokat szívesen kipróbáljuk, és ez a fantázia is ilyesmi.

2022. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%
Mégis akkor minek neveznéd azt, hogy a nődet egy másik férfi dugja, hogyha nem megcsalás?
2022. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6: Az a cél hogy csak a komoly érzelmi kötelék kialakulását tekintsem megcsalásnak, és minél inkább el tudjam engedni a Feleségemet hogy élvezkedjen, mert az nekem is tetszik, mert szeretem. :)
2022. aug. 11. 15:08
 8/27 anonim ***** válasza:
31%

De az számodra szégyen, hogy a feleségednek máshoz kelljen mennie, hogy élvezze a szexet.

Ezzel azt bizonyítod be, hogy én a férfi képtelen vagyok kielégíteni a nőmet, ezzel máshova kell mennie megélni a testiséget.

2022. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#8: Én személyszerint ki tudom elégíteni, de egy új férfi mindig tud valami újat és élvezetesebbet adni szerintem.

Szeretném végignézni ahogy élvezkedik mással :)

Fájdalmas lenne, de ha sikerül tovább lépnem úgy érzem csak még jobban kívánnám Őt.

2022. aug. 11. 15:24
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
Vagy annyira kiábrándulsz a dologból, hogy hozzá sem érsz többet, nem megdugni.
2022. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!