Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen néger fiúval a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen néger fiúval a szex? Lehetőségem van hogy kipróbáljam egy ismerőssel, aki több barátnőmnek is megvolt,de nem mondják meg hogy milyen vele. Próbáljam ki.18/l

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 Whitewolf19 ***** válasza:
61%

Kuruc infot és magyar jelent írd inkább... ;)

Azokat is a Fidesz írja, te ostoba? :D

2022. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 Whitewolf19 ***** válasza:
57%

Azzal irtod őket.. Hogy maradjanak otthon a saját kultúrájukban?

Vagy te örülsz, ha Afrikaiak tömegével jönnek a tengeren át?

Könnyű pofázni a budai oldalról...

2022. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
42%
A Pesti oldalon lakom de nem találkozok afrikaiak tömegével, alig egy kettőt látni itt-ott és azok sem ártanak a légynek sem. Az ok amiért nem jönnek ide afrikai tömegek nem a magadfajta szélsőjobbosok, nem is a kerítés, hanem az a tény, hogy nyugaton sokkal jobb életszínvonal vár rájuk mint itt ezért semmi okuk idejönni.
2022. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
65%
Frászt, tele van velük már a város, én akárhová megyek, szinte mindig látok néhányat. Egyre többen vannak, mi meg egyre kevesebben. A matekhoz sem értesz, spiclike? Ha azért drukkolsz, hogy az európaiak elfogyjanak, akkor az kimeríti a népirtás fogalmát, ugye tudod?
2022. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 Whitewolf19 ***** válasza:
56%

Ő annak örül.. Ha egy ilyen multikultiban élhet.. Ha idejön Kenya, nem pedig ő nézi meg az ottani kultúrát... ;)


Pesti oldalon él.. Pont annyit lát az utcából, még beszáll a kocsiba és elmegy az irodáig vagy az aldiba... ;)

Én is Pesten élek, de több mint 20 évig láttam a nyomort és a bűnözést az ország 3.legszegényebb járásába...


A sok tájékozott ember azt hiszi, mert kiutazik Marokkóba és megy két utcát amit a turistáknak tartanak fennt, akkor már ő látta az egész országot és viszonyait... Miközben Idehaza fogalma sincs mi megy.


Sajnos a fővárosban egyre több a külföldi, a magyarok meg visszaszorulnak..

2022. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
95%
Ha szeretnéd nyugodtan próbáld ki. A név és arc nélküli rasszista trollok véleményét pedig le kell szarni. Mit számít a véleményük? Kit érdekelnek? Úgy éld az életed, ahogy akarod. Nehogy már random idegenek mondják meg neked hogyan élj.
2022. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy az európaiak egyre kevesebben vannak egy választott dolog, nem valami külső összeesküvés eredménye. Ezért írtam korábban, hogy vállaljatok több gyereket és akkor nem fog fogyni a magyar népesség. Ha fogy a népesség akkor egy idő után muszály pótolni a munkaerőt idegenekkel. Ezt látom minden nyugateurópai nagyvárosban. A fehérek egyre kevesebben vannak és azok is irtóznak a piszkos munkáktól. Pedig valakinek azt is el kell végezni. Ez is egyszerű matek.
2022. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

Milyen volt? Bemutatnál neki? :)


37/N

2022. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
#57 Ja, választott dolog, csak éppen a média mondja meg az embereknek, hogy mit válasszanak. A négerek semmilyen munkát nem végeznek, nemhogy piszkos munkát.
2022. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
Ebben tévedsz. Én éltem kint Angliában. Az a tapasztalatom, hogy takarítani fehér emberek nem szoktak, meg hasonló munkákat végezni. Az építkezéseken is rengeteg négert láttam. Amit az ottani fehérek “alja” munkának titulálnak azt a színesbőrűek végzik. Egész Nyugat-Európában ez a tendencia.
2022. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!