Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Lehet az életben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet az életben olyan szituáció, amikor egy pasinak verekednie kell miattatok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem elfogadható megoldás(a street fight), de pl ha utcán mondjuk egy félrészeg rácsap a feneketekre esetleg megfogja a melleteket vagy egy másik lányt bántalmaznakbaz az utcán, mit vártok el, hogyan reagáljon egy pasi? Valamint egy határozottan fellépő férfi tetszik nektek vagy inkább félelmet kelt bennetek?

2022. okt. 27. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tetszik, hiszen biztonságban érzem magam mellette. A nyámnyila pasik, akik mindentől megijednek, nem az eseteim.
2022. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól tudna esni, ha kiállna értem a részeges szituációban. Ha egy másik lányt bántalmaznak akkor egyértelmű, hogy közbe kell lépni.

Az, hogy félelmet kelt-e bennem az attól, hogy mennyire ismerem illetve, hogy milyen viszonyban vagyunk.

Írtam ezt úgy, hogy nem vagyok az erőszakosság mellett, mert volt már benne részem.

2022. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben a szituációkban természetesen elvárható egy férfitól, hogy megvédje a barátnőjét.
2022. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!