Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legkellemetlenebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkellemetlenebb szituacio?

Figyelt kérdés

Pl: fiatalabb koromba barátnőm orálisan szeretett volna kielégíteni mikor Apukaja úgy gondoltam hogy függönyt jön felrakni, ahogy belépett exem csukafejesbe vetődött ram…

Mondanom se kell nem volt őszinte a mosolyom 😅



2022. okt. 12. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer kutyában dugtam egy exemet gumi nélkül, és mikor éreztem, hogy mindjárt jön a spricc, kirántottam, gondolván, hogy majd a popsijára spriccelek...

Na a gond csak az volt, hogy a spriccel ez nem volt megbeszélve, és a feje mellett repült el, majd a kispárnámon kötött ki a cucc. :P :D

2022. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A legkellemetlenebb szitu amikor hazaér a férj/feleség 😂
2022. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 aucs 😂

2 na az biztos

2022. okt. 12. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm épp lovagolt rajtam, amikor anyám úgy gondolta, hogy benyit hozzánk. Barátnőm annyira megijedt (én is), hogy nagyon gyorsan el akart bújni a takaró alá, de akkorát ugrott hirtelen, hogy az ágy feletti polc szélébe beverte a fejét és a szemöldöke felett kicsit szétnyílt a homloka. Ezzel a lendülettel gyorsan vissza is esett a farkamra, de hát eléggé félre is ment, szóval azt hittem, hogy kettétörik a farkam. Eléggé fájdalmas volt. A párom homlokát az ügyeleten varrták össze.

Ma már röhögünk rajta, de akkor nem volt annyira vicces.

Ez már 5 éve történt, amikor összejöttünk, azóta kaptam tőle egy IGEN-t :)

2022. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pár, de a legdurvábbak az első közös nyaralásunkkor történtek. Horvátországba mentünk, és mikor átértünk a határon kiálltunk egy pihenőbe szusszani egy kicsit. Éjszaka volt, elkapott a vágy, és elkezdtünk témázgatni. A párom éppen a jobb egyről áthajolva kényeztetett, és pont amikor élveztem megállt mellettünk egy busz tele utassal, akik premier plánba láttak mindent. Padlógázzal húztuk el a csíkot.

Aztán odaértünk, lecuccoltunk, és az első este egymásnak is estünk. Lovagolt rajtam, én meg át akartam fordítani, hogy én legyek felül, de nem vettem észre, hogy az ágy szélén vagyunk. Persze rossz irányba fordultunk, és lendületből legurultunk a földre. Szerencsére pont oda rugtuk le a takarót, így puhára estünk. Röhögtünk egy jót, és befejeztük az ágy mellett.

Még mindig ez a nyaralás volt, előre megbeszéltük, hogy nem jöhetünk úgy haza, hogy kihagynánk a tengerpartot. Egyik este el is indultunk keresni egy jó helyet. Egy sétaúttól nem messze találtunk egy kis füves részt, gondoltuk jó lesz, mert közel-távol nem volt ott senki. Bele is lendültünk, alaposan kiélveztük egymást. Csak közben nem vettük észre, hogy az úton közben igencsak beindult a forgalom. Amikor végeztünk, és visszamentünk az útra, furcsa volt, hogy páran vigyorognak ránk, volt aki még tapsolt is. Visszanéztünk a helyünkre, és akkor döbbentünk rá, hogy az útról tökéletesen láthattak mindent, ráadásul telihold is volt. Most már mi is csak röhögünk rajta, de akkor égő arccal tipegtünk el.

2022. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!