Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi nem ilyen külsejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nem ilyen külsejű nőkhöz szokott, mint ez a lány, akivel másfél éve jár, ezért nem tud lefeküdni vele. Próbàlkozik, de nem bír rendesen ráhangolódni a férfiassága. Viszont nem akarja elengedni még a lányt, mert a lelkét imádja. Van még esély?

Figyelt kérdés
Bízom benne, hogy a válaszok között lesz biztató is, miszerint meg fogja tudni szeretni a lány testét is.

#szex #külső #belső #Férfi nem kívánja
2022. okt. 28. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keves eselyt latok
2022. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Felszínes ez a "férfi". Nyilván a nő nagyon nincs is igy kielégítve, ami a másik probléma. Azért törődik vele?
2022. okt. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy "nem ilyen külsejűekhez szokott"? Szebbekhez, vagy csúnyábbakhoz van szokva? Hogyan és miért jött össze vele egyáltalán, ha ennyire nagy volt a különbség külsőre az eddigiekhez képest? Mekkora a korkülönbség, és miért van vele a lány még így is? Pénz? Vagy mi? Ja, és kérdező, te tulajdonképpen melyik vagy kettejük közül?
2022. okt. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

szerintem ilyen nincs, hogy másfél évig csak a próbálkozás megy

de tegyük fel, hogy mégis.

ez esetben egyetlen lehetőség van: elmondod neki, hogy szuper jó vele és belsőleg imádod, kivéve egyetlen dolgot. nagyon szeretnéd és mindkettőtöknek nagyon jó lenne, ha külsőleg is jobban tudnád kívánni. és ha idáig viszonylag jól viselte lelkileg, akkor egyúttal el is mondod, szerinted mit lehetne ezért tenni. és bízol benne, hogy nem úgy reagál, mint az átlag GYK-s felhasználó, hogy kiakad a vészjelző, ha úgy érzik, valamit a másik nem tud elfogadni és szívesen változtatna rajta.

vesztenivaló nincs. az alternatíva, hogy nem maradtok együtt, hanem keresel egy olyan nőt, akire kívülről-belülről rá vagy kattanva.

2022. okt. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mármint ha férfi a kérdező.

ha nő a kérdező, és fontos neki a kapcsolat az őt nem igazán kívánó férfival, akkor ugyanezekre a dolgokra kérdezzen rá

2022. okt. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi. Próbálni kell beszélni erről! Ha meg nem megy a beszéd se akkor dönteni. Szex vagy nem szex. Bármelyik is, beszélj a másikkal erről, hogy ne legyen kétségek közt
2022. okt. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt a 1.5 évet nem értem. Ennyi idős kapcsolat szex nélkül? A férfi hogy bírja ennyi ideig szexmentesen? A lánynak nem tűnik fel, hogy nem kezdeményez szexet a férfi? Hogy valami nem stimmel?
2022. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is volt olyan pasi aki nagyon nem volt az esetem külsőre, de én azt vallom ha megszeretsz valakit akkor már nem a külső számít es helyesnek/szépnek látod. Nálam legalábbis így volt
2022. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szexmentes kapcsolatra mindenképpen, kérdés, lehet e úgy fenntartani...🤔

Az ilyet nem erőltetném.

2022. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőt sajnálom. Miért kell hitegetni, átverni?
2022. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!