Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akadnak ki a pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a pasik, hogy a nők a gazdag férfiakat jobban kedvelik? Már régen is a nagy vadásznak volt a legtöbb nője. Az állatvilágban is ez van.

Figyelt kérdés
Én csóró családból jövök, de kemény munkával középszintre felhoztam magam, és látom a különbséget, hogy állnak hozzám a nők. Pedig fiatalabb nem lettem. 35 F
2022. okt. 30. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem mindegyik nőre igaz. De gondolom azért vannak a férfiak kiakadva, mert nincs esélyük...
2022. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az esélye mindenkinek megvan, nem értem. Ok, nem kőgazdag, de egy lakás meg autó az simán összehozható, mégha hitellel is. Csak gondolom könnyebb sörözni meg cigizni.
2022. okt. 30. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Hát az a nők ilyetén ostobaságát mutatja hogy rágerjednek a hitelre. :D :D :D



Lehet úgy élek ahogyan, lehet nincsenk új luxusautóim, csak régi kocsik. De egy fillér hitelem, vagy tartozásom sincsen senki felé. :)

2022. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van egy természetes módja ennek meg van a hálivúdi agymosás. Mivel 6 éves kortól azt látja az összes filmben, beleértve a tini-mesefilmeket h a "jópasi" Ferrarival jár, de minimum Audival, és nagy háza/New Yorki luxuslakása van, nyilván ez az elvárás kialakul.

Ez kb ugyanaz mintha egy fiú már a kezdettől fogva borotvált hónaljú nőket lát, akkor a hónaljszőrös nőktől irtózni fog. Sima pavlovi reflex, az agymosás, tömegmanipuláció klasszikus példája.


Hogy mi a célja ennek, hadd ne ragozzam. A felső tízezer uralja halivúdot (nézz utána pl. ki volt és milyen körök tagja Walt Disney) a manipuláció célja hogy a középosztály ne erősödhessen meg, hanem hitelbe verje magát és drága kocsikat, lakásokat vegyen. Így a 90%-nyi létminimum szinten élő robotdroid rabszolgasereg mellé még van egy réteg fehérgalléros rabszolgájuk is. Céljuk a társadalom 99.9% nyomorban és rabszolgasorban tartása, hogy saját gazdagságukat és a jelen rendszert fent tudják tartani.

2022. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es lehet h igazad van, de fix törlesztőrészletes lakáshitelem van, 2 évem van még hátra. Egyetemről kijőve vagy ez volt, vagy albérlet. Ebben mi az agymosás? Nincs luxusautóm, középkategóriás van. Ez mind az én javamat szolgálja. Felesleges cuccokra nem költök.
2022. okt. 30. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Látom félreértetted. Van egy természetes módja ennek ami evolúciós okokból a nők az egzisztenciát keresik. Lakás, normális meló, anyagi háttér.

Ami a nem természetes módja ennek, az a filmekből jön: drága kocsik és luxus. Valójában a társadalom 0.1% számára elérhető, mégis elhitetik a felső 10%-al, hogy nekik is ezt kell majmolni. Pluszban elhitetik veled, hogy egy átlagember, legális módon, eljuthat ide. Természetesen nem juthat el soha, de hitelt fog felvenni vagy elmegy egy lélekölő rabszolgatartó multiba dolgozni. Ez pedig a legfelső 0.01% céljait szolgálja.

2022. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a te példádra próbáljuk ezt lefordítani, akkor egy nagy vadász, mondjuk megöl hetente egy mamutot, de a nőknek az agymosás következtében csak az a férfi kell, aki naponta 5000 mamutagyarral tér haza.
2022. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaa, így már értem. Hát bevallom, amióta van lakásom, azóta sokkal könnyebb csajoznom. Nyilván nem mondom, h hitelre, de az első pár randin úgyis kiderül, hogy hol laksz (albi vagy saját). Nem plázacicák, meg golddiggerek ezek, de lehet ez náluk is tudatalatt működik. Szóval Magyarországon már 1 pár mamutagyar is jónak számít, nem kell 5000. Mert saját lakása is egyre kevesebb embernek van.
2022. okt. 30. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezen nem kell meglepődni, hogy egy hajléktalannal nem állnak le ismerkedni. De miben más egy albérlet? Egyáltalán, honnan tudja egy egyéjszakás nő h albérletben laksz v saját lakásban?
2022. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Mármint ha nem mondod el neki.. mert hát nem kötelező. A csajozás, állásinterjú stb mind a hazugságról szól..)
2022. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!