Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgul ilyen sok nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgul ilyen sok nő kifejezetten a kis faszra? Mikor kitudódott a környezetemben, hogy nekem is az van, azóta nem tudom levakarni őket magamról.

Figyelt kérdés

Valóban kicsi, 13 centi körül van. Mindig is szégyelltem. Az exem kifecsegte, mert a szakítás után meg akart alázni ezzel. Sajnos sokan megtudták. Illetve nem sajnos, mivel most már nem annyira bánom. Azóta ugyanis pár hét leforgása alatt már négy nő is rám nyomult az ismerősi körünkből, akik korábban soha nem érdeklődtek irántam, az exem előtti időben sem. Egyszerűen nem tudom nem a pletyka számlájára írni. Először azt hittem, hogy csak kíváncsiságból akarják, mert még nem találkoztak igazán kicsivel. De őszinte meglepetésemre mindannyian imádták, és amennyire meg tudom ítélni, nem csak megjátszották. Közülük hárman már írtak is nekem, hogy szeretnék megismételni a találkozást. Hozzáteszem, nem vagyok sem szexi, sem gazdag, sem a csajozás mestere.

Hogy lehet ez? Mégis ennyi nő rajongana a kis méretért? Nekem is nagyon furcsa, mivel korábban nem ezt hallottam vagy tapasztaltam, szóval tényleg nagyon meglepő számomra.

Mi lehet az oka?



2022. okt. 30. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Azért történt így Józsika, mert este elalváskor biztos félrenyomtad a mesét, és a Teletubbies helyett valami felnőttnek szóló dolgot láttál, és azzal álmodtál.

Ne aggódj, nem maradnak miatta lelki sebeid, csak legközelebb jobban figyelj, és persze minden este idd meg a langyos kakaód❤️

2022. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kisördög1 ***** válasza:
53%
Elég gáz módon próbálkozol te szerencse csomag!
2022. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!