Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elfogadható ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható ha egy férfi ezért jár el nagy ritkán ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk ismerkedek bárhol elég gyakran, online és a való életben is, de egyszerűen senki nem vevő a kezdeményezésemre. Elfogadhatónak tartjátok, hogy ezért nagy ritkán 4-5 havonta elmegyek egy fizetős lányhoz, de az igényesebbekhez akik már nem is hírdetik magukat, és egy átlag feletti árat kér amit nem sokan fizetnek meg. De nem adtam még fel, mellette csinálom ugyanúgy, és élek az ismerkedés lehetőségével, csak van amikor már nem bírom tovább, de utána ismét ismerkedem. Tudom, hogy nem valami túl erélyes ha egy férfi ilyenre adja magát, de szerintetek ez elfogadható így?
2022. okt. 31. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Sosem kérdeztem még meg egy pasimtól sem, hogy prostizott-e már életében. Nem igazán érdekel a múltja olyan szempontból, hogy ítélkezzek fölötte. Amíg velem van, ne csaljon meg, és ebbe a prostizás sem fér bele. Hogy előttem mi volt, az nem rám tartozik: ha akarja, elmondja, de sosem faggattam senkit.
2022. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben elfogadható.
2022. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hirdetik magukat, hogy veszed fel velük a kapcsolatot? Van valami titkos kézjel, arra hogy prosti vagy e? Vagy füst jelekkel a kertedből és akkor kijönnek?


Az erélyes és erényes teljesen mást jelent amúgy.

2022. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


De nyilván nem mellettem tegye, ahogy az #1-es is írta.

2022. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régebben hírdette magát, úgy.
2022. okt. 31. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És Te mindenki számát elmented aki valaha hirdette magát? Abból hány százalék lehet az olyan, aki annak ellenére hogy már nem hirdeti magát, mégis vállal vendégeket?


Ahhoz, hogy ilyen ismeretségeid legyenek, nem elég hogy 4-5 havonta elmész egy lányhoz… Nyakig benne kell lenni.

2022. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te szerinted. Most ebbe ne menjünk bele, amúgy sincs köze a kérdéshez
2022. okt. 31. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!