Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tennél erényövet a párodra?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennél erényövet a párodra? Filozófikus, elgondolkodtató élethelyzet kérdés, bővebben kifejtve lent.

Figyelt kérdés

Adott a lehetőség, párod (élettárs, házastárs mindegy) előtted áll, lehetőséged van arra (nehezebb döntés érdekében csak most, vagyis vissza nem térő lehetőség hogy) erényövet rakj rá és attól kezdve nálad legyen a kulcsa, te kontrolláld a nemi életet.

Tegyük fel ismered minden előnyét és hátrányát is annak, hogy erényövbe zárod. Pl nem tud megcsalni (de tegyük fel ez nem is állna fenn), nem tudja saját magát kielégíteni, szexuálisan sokkal jobban fog rád koncentrálni, hisz nálad van a kulcsa az örömhöz stb. Ugyanakkor neki kissé kényelmetlenebb lesz az élete, egyrészt időbe telik mire megszokja hogy rajta van, kicsit nehézkesebb lesz a mosdó használata (de ugyan úgy lehetséges, mielőtt valakiben ez felmerülne), jobban kell figyelni a higiéniára. De sokkal nagyobb élvezetet ad mindkettőtök számára szexuálisan.

Mit tennél ebben a vissza nem térő helyzetben? Rázárnád az előtted lévő eszközt, vagy sem? Miért döntenél úgy?

Párodat nem tudod megkérdezni ebben a helyzetben, csak a Te döntésednek kell lennie (persze elviekben ismered, így sejtheted ő mit választana).

A kérdés nőknek és férfiaknak is szól, tehát mindkét nemtől szívesen veszem az értelmes válaszokat (csak írd oda melyikbe tartozol).

Olyan is írhat aki már élt ilyen lehetőséggel, ő miért döntött így, milyen lett az élete tőle? Illetve arról is szívesen fogadom a választ aki az "elszenvedő" alany a témában, és hord ilyet. Neki hogyan változott az élete, milyen egy ilyen eszközben élni a mindennapokat?

Aki nem tudja milyen egy mai szexuális segédeszközről, vagyis erényövről van szó, neki pár példa weboldal, ahol ilyen eszközöket árusítanak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. nov. 1. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Férfiként nem tennék erényövet páromra ebben a helyzetben
Férfiként tennék erényövet páromra ebben a helyzetben
Nőként nem tennék erényövet páromra ebben a helyzetben
Nőként tennék erényövet páromra ebben a helyzetben
48 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Hát, én fiú vagyok és kipróbálnám hogy erényöv van rajtam, de amiket te linkeltél azokat nem.
2022. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
A megkérdezése nélkül semmit.
2022. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha párom kérne meg rá simán, jó kis játék lenne
2022. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
A felvázolt helyzetben én nem tenném rá az erényövet. Magamból indulok ki, nagyon nagy szükségét érzem annak, hogy önálló, autonóm lényként kezeljen a párom. Ha nem így kezel, azzal nem hogy nem fokozza a vágyamat iránta, hanem egyenesen inkább dühös lennék rá. Egy erény öv számomra azt jelentené, hogy ő bekorlátoz engem, szerintem számomra ez a legrövidebb ideig sem lenne komfortos. Ezért ezt nem tenném meg a párommal, partneremmel, ha a döntés egyedül az én kezemben lenne. 38N
2022. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nehezen tudom elképzelni ezt a szituációt, hogy egyrészt megkérdezni és egyeztetni sem tudunk előtte, nekem kell dönteni egyedül; másrészt hogy ez egy soha vissza nem térő alkalom, később nem nyílik már rá lehetőség, hogy kipróbáljuk. De ha mégis így adódna, én szerintem feltenném rá kíváncsiságból. Gondolom, amúgy is ez egy ilyen próba lenne, ami egy bizonyos időszakig tart, aztán megbeszélhetnénk a tapasztalatokat, és hogy akarjuk-e folytatni. Nem örök életre szóló döntés, mert az kivitelezhetetlen. :)


37/N

2022. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
És szerinted flexel nem lehet levágni egy ilyet? Ugyan már…
2022. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Férfi is tehet nőre?
2022. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem tennék ilyet a párommal, partneremmel soha. Ez evidens. Semmilyen módon nem szeretném korlátozni az adott partneremet. Azt szeretném, hogy szabadnak érezze magát és a saját döntése miatt legyen velem, ne azért, mert nálam van a kulcs. Nagyon önző hozzáállás szerintem, ha valaki mégis megtenné. És valóban, ott a flex. ;)

N

2023. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Műanyag átlátszót hordok néha. Én vetettem fel páromnak, mi lenne ha néha...

Bele ment, kulcs ilyenkor természetesen nála van, de ez nálunk úgy működik, ha tudom lesz szex akkor rám rakja és este le veszi. Eddig max 2 napig volt rajtam, és ha lehet ilyenkor nagyon sehova sem megyek, ne lássák rajtam, ha látszódna is.

2023. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

nem raknék rá, de én örülnék egynek C:


mondjuk én nem vagyok hetero :P

2023. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!