Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan élethelyzeted,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan élethelyzeted, amikor kapcsolatban voltál és nem kívántad a szeretkezést?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Fiúk! igen
Fiúk! nem
Lányok! igen
Lányok! nem
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy "majdnem együttjárás", de nem sikerült összehangolódni sehogy sem szexuálisan.


Nem bírtam közel engedni a másikat, hiába próbálkozott.

2021. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Volt, fogamzasgatlo miatt N
2021. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt és sajnos sokszor is van. Anyagiak, rossz munkahely, kilátástalan jövő, gyerek vagy karrier, hazfelujitas vagy ruha/kaja/számlák stb.


Nekem eléggé eltudjak venni a kedvem a szextől ezek. 31f

2021. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, amikor a srác ajtóstúl rontott volna a házba (második randin már kérdés nélkül lesmárolt, meg fogta a kezem, pedig ez nálam bizalmi kérdés, sokadjára ha engedem. Kb. sokkot kaptam ilyen esetekben, nem is egy volt. A 'randi' után ész nélkül rohantam haza letiltani mindenhonnan, bezárkózni, más útvonalat tervezni melóba stb.) Most pár éve, mióta együtt élek egy normális pasival, csak akkor nincs kedvem, ha nagyon elfáradok a munkában.
2021. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, nő vagyok. Rossz kapcsolat volt, és már undorodtam tőle. Konkrétan 0 lett a libidóm.
2021. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A kapcsolattal nem volt gond, de minden mást előrébb helyeztem. Munka, házimunka... Aztán már pont arra nem maradt energiám.
2021. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, mikor a párom ittasan erőszakoskodott velem, utána nem igazán akartam vele szexelni többet. Meg volt olyan, mikor elkaptam valami fertőzést és hát akkor a viszketés, bőrirrktáció, duzzanat miatt semmi libidóm nem volt amíg ki nem lett kezelve (nyilván eleve tilos is volt szexelni így).

Egyébként meg normál körülmények közt nincs olyan, hogy ne akarnám. Engem még egy veszekedés is feltüzel és legszívesebben nekiesnék a páromnak:D menzesz alatt is kívánom, csak olyankor a romantikusabb szexet. Sosem fáj a fejem, max attól, ha elutasítanak:D

2021. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor részeg volt a pasim
2021. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Minden második nő.
2021. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus alapfelállás volt nálunk: én állandóan dugnék, a feleségem kevésbé. Aztán amikor terhes lett, érdekes dolog történt. Egyfelől nekem fura volt, hogy ott van benne a gyerek, a melle ijesztően sziklakemény lett, nem mertem úgy hozzányúlni. Másfelől ő viszont pont fordítva élte meg: boldog volt, madarat lehetett vele fogatni, és a libidója is felszökött. Hirtelen szerepet cseréltünk.


Ez egy baromi érdekes, hasznos és építő trip volt mindkettőnknek. Én megértettem, hogy milyen érzés, amikor valaki állandóan szexelni akar veled, te pedig nem is tudod miért, de nem. Egyúttal rájöttem, hogy ő amúgy baromira szereti a szexet, csak általában nem volt ideje kifejezni. Ő megtanulta, milyen érzés, amikor nagyon dugni akarsz, de a partnered nem, egyúttal azt is, hogy amúgy nem is gáz kezdeményezni.

2021. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!