Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha aktusra, behatolásr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha aktusra, behatolásra vágytok, de a pasi stressz fáradtság vagy lelki okból nem vagy nem kellően lenne kemény, akkor mi lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Vagyen be egy potencianövelőt vagy csatoljon fel egy optimális műpéniszt magára?

2022. nov. 1. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Csak ez a két opció van?

Mondjuk ki is lehet hagyni egy alkalmat, nem fog össze dölni a világ. Fáradtan amúgy sem lesz valószínűleg annyira jó.

2022. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

akkor békén hagyom, közlöm nem vagyunk gépek és legközelebb jó lesz, ennyi

erőltetni tök felesleges

2022. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Én évek óta ezt a hisztit hallgatom, úgyhogy tőle már semmi nem lenne jó.
2022. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Felcsatolhatóst??? Na azt inkább ne. Használja az ujjait, nyelvét és majd amikor kipihente magát akkor teljesítsen.
2022. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

(fiú vagyok)


Ebben az esetben pihenni kell. Most így meg tudná b*szni, de a fiú kb egyáltalán nem élvezné a párja meg nézhetné az unalmas és fáradt ábrázatát


Nekem amúgy pl kicsi a farkam szóval gondoltam már arra hogy erényövben felcsatolhatóssal fogok szexelni a párommal ha az én méretem kicsi lesz neki

2022. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a többi válaszolóval. Simán ki lehet hagyni. Ha már jobban érzi magát akkor bepótoljuk.
2022. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Alapból elég abszurd, hogy van otthon egy felcsatolható műbrokija a pasinak.
2022. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, én férfiként még sosem voltam annyira fáradt, hogy nem tudtam volna teljesíteni!
2023. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Egyiket sem választanám. Ez pont annyira szánalmas mint amikor a nőnek nincs kedve, de kötelességből mégis "hagyja magát", mert az az elvárás.


Nekem legalábbis elegem lett ebből.

A szexben az a legjobb ha mindketten èlvezzük, és nem csak a saját, hanem legalább annyira a másik örömèèrt tesszük.

2023. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szex az egyetlen olyan örömforrás, ami a partner örömének visszahatásából adja meg a teljességet. Ennek ellenpólusa az önkielégítés.
2023. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!