Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erekciós gondok "idegen"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erekciós gondok "idegen" nőkkel - mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. egy fél évvel ezelőttig csak hosszabb kapcsolataim voltak (szám szerint három, mindegyik egy év plusz hosszúságban). Ez idő alatt az ég világon semmi gondom nem volt a pöcökkel - tette a dolgát, ahogy kell.


Az utóbbi fél évben viszont, kihasználva a szingliség adta lehetőségeket, igyekszem minél tartalmasabban megélni az életet. Nos, itt kezdődtek a gondok.


Volt pár egyéjszakás kalandom, amik so-so eredménnyel zárultak. Természetesen mindegyik hölgyet kívántam, de volt, akivel egyszerűen nem tudtam tető alá hozni egy rendes erekciót, maximum egy becsületes félárbócot. Aztán volt pár, akivel pedig minden klappolt (kb. 10-ből egy alkalommal). Jó ég tudja, miért.


Gondoltam meglátogatok pár rosszlányt is, az egyszerűsége, és a kaland kedvéért. Na, ott aztán, ahol ráadásul még az óra is ketyegett, és csak egy "ügyfélnek" éreztem magam a tízezerből - teljes katasztrófa.


Itthon egyébként, magamnak, semmi probléma.


Véleményem szerint, vagy legalábbis, amit a társadalom plántál belénk, egy egészséges férfi nem így működik.


Mi a gond velem? Hogy tudnám átállítani magam fejben? Voltak valaha hasonló problémáitok? Ha igen, hogyan léptetek túl rajtuk?


Előre is köszönöm!


2022. nov. 2. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagy valószínűséggel demiszexuális vagy, vagy esetleg kicsit túlagyalod a dolgokat. Az első sikertelen élmény után már előre blokkol az agyad egy hasonló helyzetben.
2022. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Küszködtem én is hasonló gonddal, hogy mindig is ment normálisan a dolog, majd a mostani barátnőmmel eleinte vagy nem akart felállni vagy lelankadt izgatás közben is. Fejben valamiért rástresszeltem (eleinte nagyon akartam bizonyítani mert tapasztaltabb mint én), majdnem fél évembe telt rendbe tenni magam fejbe hogy nem bizonyítani kell hanem csak élvezni az egész helyzetet. Próbáld meg te is ezt, ne legyen semmi elvárásod, szimplán élvezd és ürítsd ki a fejed. Pár alkalom után szerintem javulni fog a helyzet.
2022. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

10 éves kapcsolat után lett új barátnőm. Sosem volt gond a szex.

Az új barátnővel viszont az első alkalom nem azt hozta, amire számítottam.

Annyit mondott, hogy ez jó, mert ezek szerint izgulok, tehát fontos nekem, nem csak dugnki akarok egyet. Megértő volt, nem sürgetett. Igaz, én kielégítettem őt. Hamar rendeződött a dolog.

Valójában azért izgulta, mert nem tudtam, hogy 10 év után másik nőt ki tudok-e elégíteni, másnak is elég jó leszek-e. Nyilván nem is működött minden mozgulat, érintés, ami a korábbi páromnál.

Később nem volt ilyen problémám. A következő barátnőmmel az első éjszakánk magasan a legjobb szex volt mindekettőnk éltében.

2022. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ok: a ffi-ak legnagyobb libidógyilkosa a teljesítménykényszer miatt stressz. Ez ütött be nálad. Mindenáron teljesíteni akartál.
2022. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi pajtik, jókat írtatok! Van esetleg valamelyikőtöknek egy univerzális módszere ennek mihamarabbi leküzdésére, vagy ezzel magamnak kell megküzdenem?
2022. nov. 2. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy kis tütű....

N

2022. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
🥴🔥
2022. nov. 2. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam izgulni szex előtt,igyiszok egy kis vodkát:D
2022. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hölgy létedre? Mi mozdít annyira ki, hogy alkoholra van szükséged? :D
2022. nov. 4. 10:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajna már mindennapos esténként :((((
2022. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!