Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi vesz rá titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi vesz rá titeket egy buliban például arra, hogy ha egy srác leszólít és utalást tesz rá esetleg lekapjátok(orál szex) valahol. A dolog lélektanára vagyok kíváncsi, illetve kedvet ad, ha egy ,,finom" felhívást tesz rá az illető?

Figyelt kérdés

Kiestem egy 3 éves kapcsolatból és ki szeretném magam próbálni, kicsit kiélném magam, és nem szeretnék teljesen pofára esni már az első alkalommal.

Esetleg valami javaslat?

21F



2022. okt. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pofára fogsz.
2022. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmi sem fog összejönni papikám
2022. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi. Akinek van ehhez kedve, az csinálja magától, akinek nincs, azt meg traktorral sem tudnád kivonszolni egy akcióra.
2022. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1, 2 szimpla rosszindulat a válaszotok, vagy tudjátok is valamivel indokolni?
2022. okt. 14. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azt hogy ez a dolog csak a fantáziádban él.

Olyan csajjal aki meg akárkit leszop egy szia után, hidd el, nem fogsz leállni.

2022. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi viszi rá őket? A pasi kisugárzása, stílusa, külső megjelenése, kommunikációja. A könnyen ismerkedő nők is válogatnak, szimpátia, vonzódás, vágy, bizalom négyese alapján. Ha nyitott is arra hogy akár egy buliban "bármi" is legyen akkor is válogatni fog, nem fog rábukni mindenkire. Bunkó "na lesz.pnál édes" beszólásra meg pláne nem.
2022. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm, hát nem tudom. Ha alkalmira vágyom (ilyen is csak egyszer volt az életemben), én is élvezni akarom, szóval fel sem merül, hogy csak úgy lekapjam valahol egy orálra. Akkor már elmegyünk valahova és szex is van, hogy nekem is jó legyen.
2022. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az csak ha eppen megvan.....
2022. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!