Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Győri rosszlányok közül kit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győri rosszlányok közül kit ajánlanátok, akihez érdemes el látogatni?

Figyelt kérdés
Nyilván azoktól a férfiaktól kérdezem akik járatosak a témában. Nekem még ilyen szolgáltatásban nem volt részem, de legalább egyszer szeretném ki próbálni.

2022. nov. 3. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

1) senki sincs itt, aki győri prostikhoz járna

2) még ha itt is van, nem fog tanácsokat osztogatni

3) ott a beszámolok.hu, nézegesd az értékeléseket

4) ha valami legalja utcai retekhez akarsz menni, arról nem lesz értékelés, mert egyforma mindegyik és a te igényszintedet is minősíti

5) 100%, hogy nem fogsz prostikhoz menni, pusztán a figyelemhiány volt a célod, na megkaptad a pár perc hírnevedet, mehetsz vissza játszani

2022. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es! Köszönöm.
2022. nov. 3. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Mit tud neked adni egy prosti? Hosszútávon?

Lesz egy jó órád, jobb esetben nem szedsz össze semmit, utána ugyanúgy visszatérsz az unalmas hétköznapjaidba.

Csináljatok valami értelmeset! Ami hosszútávon is jó, ad valami többletet. Ismerkedj kirandulj, szerezz egy jófej lányt

Nem ez az élet hidd el!

2022. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Anita28 vagy Virág
2022. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as. Köszönöm a hozzászólásod. Való igaz csak egy röpke illúzió lenne. Sajnos én csóró családból származom, így a munka kellő képpen le kötötte a 20-as 30-as éveimet hogy legyen valamim. Szeretnék én jófej rendes nőt találni, csak amelyik olyan (legalábbis számomra) foglaltak. Az élet már el ment mellettem, el hiheted.
2022. nov. 3. 16:31
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es köszi!
2022. nov. 3. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lea
2022. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Anita 28 ha a városban van. Ha a mű nőket is szereted, Gabi elég jó.
2022. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!