Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb? Folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Folyamatosan vágyni valakire ,de nem kapod meg vagy lefekszel vele egyszer de otthagy.

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Én azt hittem jobb ha van szex de utána roszabb volt mert mégjobban hiányzott. Szóval roszabb ha van szex inkább ne legyen semmi úgy könnyebb ha ugyanaz a vége.
2022. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A második, az élmény legalább a tiéd marad. Ha neked felkínálnák hogy elutazhatsz Hawaii-ra teljesen free életedben egyszer akkor nemet mondanál?
2022. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igaz, nehéz megállni hogy ne legyen semmi, főleg akkor ha odavagy érte. De utána csak azt idézed fel és bántod magad.
2022. nov. 3. 15:45
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a második!

Egyrészt van egy olyan élményed, amire már régóta vágytál.

Másrészt pedig tovább tudsz lépni, mert tudod, hogy ebben nincs több.

2022. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 ha nem történne semmi akkor meg azért bántanád magad hogy miért hagytad ki. A reménytelen szerelemből sem az egyik, sem a másik út nem visz ki. Ha viszont a viszonzatlan szerelem elmúlt az élmény akkor is a tiéd marad - annyival is több lettél.
2022. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhogy rossz, akkor legalább had kapjak tőle egy éjszakát örök emléknek!
2022. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös igen,egyetértek. Ez eléggé sakk-matt helyzet annak aki többet akar.
2022. nov. 3. 15:52
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi.


Jobb egyszer végigolvasni egy könyvet úgy hogy egyszeri alkalom, mint letenni az első fejezet után, úgy hogy sosem olvasod ki.

2022. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az előbbi jobb.

Utóbbi esetben csalódás is lehet, mert kiderülhetne, hogy nem is volt jó, nem is úgy alakult, ahogy elképzelted, ráadásul véget is érne azon nyomban.

Az első esetben a saját fantáziád az, ami leginkább izgat, de az is elmúlik, ha nem táplálod.

2022. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem szerelem nélkül nem megy a szex, ezért az előbbi. De általánosságban szerintem az utóbbi jobb választás.
2022. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!