Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak milyen elvenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt?

Utána is szexeltetek vagy csak az az egy alkalom volt?


2022. nov. 3. 18:41
1 2 3
 1/23 StevenUp ***** válasza:
33%
Jó, csak az volt a rossz hogy utána vissza kellet adni :(
2022. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Jó volt, de azért utána jobbakat is szexeltünk
2022. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Jó! Szeretem! Szeretek tanító bácsi lenni.
2022. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Az elején kényelmetlen a pasinak azért mert a csaj nem tud semmit, óvatosnak kell lenni, figyelmesnek hogy a csaj érezze jól magát,hogy utána kívánja a szexet
2022. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Valójában nem olyan jó. Volt pár szűz partnerem, konkrétan négy, és bár nagy megtiszteltetésnek éreztem a dolgot, de a szex része nem olyan élvezetes. Igaz, a négyből háromnál nem voltam szerelmes.
2022. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jó, olyan aranyos, es kulonleges.
2022. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy előttem megfogalmazták, megtiszteltetés.

Ugyanakkor a figyelem nem csak a szűz lányoké. Az egy jó szexhez elengedhetetlen. Más a történet, ha csak saját élvezettedért csinálod. Lehet élvezetes is, már az első is a lánynak. Nem egyformák, mint ahogy a férfiak sem.

2022. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Én a jelenlegi barátnőmmel vesztettem el és ő is velem. Egy évet vártunk vele hogy ő is kész és elég bátor legyen hozzá. Tengeteget pettingeltünk meg gyakorolgattunk de mégis én úgy mondanám hogy félelmetes volt. Nagyon koncentrálnom kellet és nem is magamra hanem inkább rá. Folyamatosan nyugtatnom kellet hogy ne veszítsen a lábaival ( misszionáriusban történt) nagyon lassan és óvatosan kellet haladnom de egy 15 perc után már azt mondta hogy nem kellemetlen és mintha élvezte is volna. Persze volt olyan hogy kicsit kellemetlen volt neki. Szerencsére nem vétzett emi számomra annyit jelentett hogy jól és óvatosan csináltam. Nagyon büszke voltam magamra és rá az az ránk😊 sokszor elképzeltem hogy milyen lesz nem ilyenre számítottam. És az is érdekes volt hogy nem élveztem el "hamar" kb rövid megszakításokkal de kicsit több mint egy óráig tartott ebben kb 25-30 perc volt az előjáték.én nagyon élveztem és boldoggá tett hiszen nagyon szeretem a lányt.😊és a van egy része amit lehet van aki elsem fog hinni szerintem de még aznap este vettem el a popsi szüzességét is😅 konkretan ott élveztem el. Neki is sikerült de ő csak úgy tudod hogy a csiklóját ingereltem. Egy biztos én bátor voltam és fel készült. Párom kicsit félt de ő is kész volt rá. Leírhatatlan élmény volt az biztos.😊😊
2022. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8as vagyok elnézést az írás hibáimért picit fáradt vagyok nem olvastam át*😅 19F
2022. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Remélem lesz rá alkalmam.
2022. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!