Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha lenne lehetőségete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha lenne lehetőségetek kapcsolaton kívül elvenni egy nő szüzességét, azt hogy kellene "felépíteni"?

Figyelt kérdés

Mármint hogyan építenétek fel ezt az egészet? Mert ugye elsőre szex valószínűleg teljes nem belőle, akkor annyiszor összefutni szexelni? Hol? Hogy védekeznétek? Ha csak belétek esik, mit tennétek?


Mik ennek a buktatói? Belekerültem ebbe a helyzetbe, és hát a lány nem barátnőm és nagyon sok kérdés vetődött fel bennem, hogy egyáltalán belemenjek-e ilyenbe...



2019. máj. 1. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen..
2019. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Ne agyald túl a dolgot.

Az a nő feladata.

2019. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Ember... Egy nő csak akkor adja oda a szüzességét, ha többet érez irántad.

Ha van kapcsolatod, ne menj bele. Ne legyél balf.sz.

De! ha nem vagy kapcsolatban, akkor igazából neked sárga lámpa jelzi utad, rajta múlik.

2019. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
épp ilyenben vagyok, én nemigazán akarok semmi komolyat, hisz ha akarnék akkor már lenne köztünk valamk. Viszont mióta elvettem a szüzességét jobban tapad, szerintem kezd belémazeretni. Utólag átgondolva inkább azzal kellett volna elveszitenie aki viszont szereti, jobbat érdemel minden nő első alkalomkor mint egy alkalmi szexet. 21F
2019. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemnhiszem hogy ilyennel találkoznék!
2019. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megismerne és benne lenne, akkor nagy a valószínűsége hogy belém is szeretne. Jártam már így. Több lány is így szeretett belém. Szűz is és nem szűz is.
2019. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

Átéltem ugyan ezt.


Csinos de 25 feletti szűz lány akart szabadulni ettől a "betegségtől". Szóval meg akarta csináltatni velem.


Beszélgettünk, és nagyon hamar rájöttem, hogy miért szűz... teljesen beteg felfogása volt az egészről.


Végül meggondoltam magamat és nem "csináltam meg"


Igazság szerint ez még a prostizásnál is aljább dolog lett volna szerintem. Élvezni nem élveztem volna, főleg úgy hogy érzelmek nélkül túl akart lenni rajta mint egy influenzán :D

Az ok drámai: Ketyeg a biológiai órája és azért szülni majd akar, meg férjet fogni 30 körül, be kell járatni az alvázat :D

Beteg ember az ilyen.

2019. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!