Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, akinek egy OF...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, akinek egy OF e-girl crush többet ér, mint a valódi barátnő?

Figyelt kérdés

Én szerintem ilyen vagyok és érdekel más szerint létezik-e ilyen??? Havi 20 dollárt fizetek a csajnak és ezért írkálgatunk meg hatalmasakat spriccelek a képeire/videóira. Külföldi Kanadai csaj nagyon BABA. Itt is szoktak rám írni Facebookon, Instán csajok de hamar lerázom őket, mert mind csak a pénzemre hajt meg azért mert lássák a kocsim a Facen. Még többről leszednének, mint az elektronikus barátnőm. Jah és ez mellé van 2 Fleshlightem is (puncis és popólyukas is). Szűz pedig már rég nem vagyok. Gyereket úgysem szeretnék, és igen engem úgyis csak a szex érdekel egy nőben. Jöhetnek kommentek és köszi a válaszokat.


F/29



2022. nov. 5. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
nincs ezzel gond, amugyis kibszott tulnepesedes van, nemkell mindenkinek szaporodnia
2022. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
63%
Hogy egy jéghideg mit kérsz?
2022. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én megértelek, ugyanezért regisztráltam of-re és hatalmába is kerített egy nagyon szuggesztív lány, de tőle sem kaptam meg, amire tényleg vágytam volna, ezért töröltem magam.

Nekem nem a szex hiányzik a legjobban, hanem mindaz, ami odáig elvezet. Ezért nem megyek prostituálthoz sem, mert pont a lényeget nem adná meg. Önszántából nő soha nem állna velem szóba, mindig is kiröhögtek. Az of-re abban a reményben mentem, hogy valaki úgy fog velem beszélgetni, ahogy a nők a normális férfiakkal beszélgetnek a való életben. Érdeklődve, kedvesen, viccelődve, kicsit flörtölve. Ha fizetnem is kell érte, nekem megért volna egy kis pénzt, hogy megtapasztaljam ezt. Sajnos a legtöbben porszívóügynökként reklámozzák magukat, ami nekem nagyon kiábrándító. Legalább az illúziójára vágyom annak, hogy nem egy terméket veszek. Aztán volt az a lány, aki mindig csábos üzeneteket írt nekem. Amilyeneket a normális férfiaknak a világ legtermészetesebb dolga. Nekem meg csak a bunkó beszólogatások, a flegma pökhendiség és a röhögcsélés jár. Na mindegy, szóval egy kicsit emberibbnek éreztem magamat, de végső soron ő is csak eladni akart. Nagyon vonzó volt, de a szépség mögött üres. Csalódtam.

Vagy csak nem a megfelelő lányokat választottam, (nem próbáltam túl sokat) vagy ez a rideg valóság. Ha nem vagyok szociálisan magasan kvalifikált férfi, akin tinikora óta csüngenek a lányok, akkor nem tudom elérni, hogy foglalkozzanak velem, még pénzért sem.

2022. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Havi 20 dolcsit simán meger, ha ez neked így jó.
2022. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mkdir ***** válasza:
29%
Nincs ezzel baj. Mi férfiak szívesen elbíbelődünk azért ezekkel a "tökéletlen rossz erkolcsű" de legalább igazi lányokkal. Minél többen választjátok a robotikus egy igaz utat, annál több ilyen lány marad nekünk, szegény megtévelyedett férfiaknak. 😊😌
2022. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Eléggé selejtes vagy kérdező.
2022. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Valalo elmagyarázná hogy mi is pontosan ez a OF e-girl crush? Mert az világos hogy vagy egy telefonos app, vagy egy weboldal. De nem találom sehol. És érdekelne a dolog.
2022. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 A kérdező a hús vér punci helyett azt választotta, hogy egy kanadai csajra maszturbal, akit az onlyfans oldalon talált.
2022. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
7-es vagyok. Ja, hogy onlyfans? azt ismertem! Áh ezek a rövidítések! Beszéljünk már magyarul emberek!
2022. nov. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!