Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a szüzességemet egy lánnyal Rosszlányokról veszítem el?

Figyelt kérdés
És ha nem, akkor mivel készüljek a lányhoz? Árak hogy vannak, mit kell mondanom a telefonban? Mivel készüljek, min ne lepődjek meg és minden amit tudnom kéne.

2022. nov. 6. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
A prostitól szted milyen szexet tanul? Szóval de, hatással lesz a későbbiekben a szexualitasára. Minőségileg mindenképpen.
2022. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Hàt figyelj a lényeget megtanulja. Ha meg eljön az igazi akkor meg érzelmekkel fogja csinàlni csak annyi hogy előtte nem blokkol le amikor meglátja a puncit (nàlam megtörtént rendes lánnyal)
2022. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Milyen lényeget tanul meg? Pont a lényegről fogalma sem lesz a prosti után.
2022. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%
Egy normalis lelkuletu es erzelemvilagu ember nem prostival vesziti el, de meg csak nem is jar hozza soha...
2022. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Jó akkor vàrjon 40 éves koràig hàtha megsajnálja valaki.. elvégre jobb ricsi recsizni egy fél életen àt mint igy vagy úgy nőhöz jutni. Nekem aztàn tökmindegy
2022. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Én is rosszlánnyal vesztettem el, szar volt de túl kellett esni rajta. Jobb mint szűzen medögleni meg azon szorongani hogy sose volt/lesz punciban a farkam. A második csajjal meg már jó volt, ott már jobban fel tudtam oldódni, hozzá vissza is jártam sokáig.
2022. nov. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Na, megérkezett a sok virtuális erkölcscsősz.

"Nekem nem kéne olyan, aki qurvával dugott elsőnek." Szerencsétlent eddig sem vettétek észre és ezután sem fogjátok, így teljesen mindegy, hogy elmegy-e qurvához vagy nem. Ez olyan dolog, amit nem szoktak kiposztolni a Facebookra, hanem mélyen kussolnak róla. Sosem fogjátok megtudni. Lehet, hogy a faterotok is törzsvendég valahol.

Persze az nem qurvaság, ha randi címén rátok költené a pénzét, tovább hizlalva az amúgy is betegesen eltorzult egótokat, noha már az elején tudjátok, hogy semmit sem akartok tőle.

2022. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
#17 meg hàny olyan van hogy diszkós ribiket kapott el akik minden hétvégén màs rudit fogtak.. Akkor is offos? Vagy az elfogadott ha ingyen rak meg egy könnyűvérű csitrit?
2022. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

Rachelt merem neked bátran ajánlani. (Rosszlányok)

Nekem ő vette el a szuzessegem. Felejthetetlen volt. (19 F)

2022. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Másik dolog amit észre vettem, hogy akik nagyon elitélik a prostizós srácokat; na azok pont a pénzes jópasikra buknak. Mondván higy egy macsónak mi szüksége van fizetni a szexért.


A harmadik dolog (báz ez csak a saját agyszüleményem) : sok ilyen kérdésnél írják itt a lányok hogy akkor tuti elhagynák a barátjukat ha ez a prostizás kiderülne. De ezek a lányok írják azt is hogy nekik a kedves, aranyos, hű, barát kell, és hogy nekik nem számít a külső... Ès mégis kivel jönnek össze?!?!


Nem szabad ám annyira adni az irományaikra:)

2022. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!