Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan csak ilyen fiúk/férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak ilyen fiúk/férfiak járnak rosszlányokhoz és normálisak nem?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ilyen munkát végez, gondoltam rá, hogy kis keresetkiegészítésként én is megpróbálnám. Hogy tudjam nagyjából mire lehet számítani, így egy napon a beleegyezésével beépültem: a kapu melletti parkolóban megálltam autóval és figyeltem kik mennek hozzá egy napon (ráláttam onnan ki kaputelefonozik hozzá és persze a hangját is megismertem az ismerősömnek). Komolyan ledöbbentett, hogy milyen pasik járnak ilyen helyre. Azt gondoltam, hogy nem modellkülsejű, brutálisan kidolgozott testű adoniszok fognak tolongani, de azt álmaimban sem, hogy ennyi kifejezetten ronda arcú, külsejét, ruházatát tekintve is igénytelen ember. Itt most nem kiöltözésről beszélek, de azért az elég visszataszító, ha valaki totál festékes ruhába megy vagy épp úgy fest, hogy egy hajléktalan különbül néz ki nála. A másik a testalkatuk, vagy olyan vékonyak, hogy egy nő megirigyelhetné (55-65 kg) vagy görögdinnye méretű hasuk van. Szóval teljesen elment a kedvem tőle, én ilyen emberekkel semmi intim dolgot nem tudnék elképzelni. Érdekelne lányok válasza, akik ebben dolgoznak és fiúké is, akik járnak ilyen lányokhoz. Privát üzenetet nem kérek, nem ismerkedem.
2020. jún. 28. 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a valóságban.
2020. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ez az állítólagos ismerősödről (vagy te futtatod és őrzöd) fest negatív képet hogy ennyire igénytelen a vendégköre
2020. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ha nem jött volna le és nem futtatok/őrzök senkit.
2020. jún. 28. 12:59
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Te a parkoló autóból hallottad, ahogy kaputelefonon beszélgetnek, hallottad az ismerősöd hangját, igen, mesélj még!
2020. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Nos én is voltam már párszor rosszlánynál, de általában nem azért, mert szimpla dugás kell, hanem azért, mert vannak dolgok amiket a Tinderen, buliban vagy akárhol megismert lányokkal nem lehetne, csak úgy bevállaltatni..

Így tényleg maradt az ami majdnem biztos. Egy olyan lány aki pénzért bevállal ilyesmi dolgokat.

2020. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként ez az "ismerősödet" jellemzi, hogy ilyen vendégeket fogad. Gyanítom, hogy a "fiatal lányok" kategóriában kell keresni, non-stop "dolgozik" vállal mindent, de se levelezés, se értékelés nem lehetséges.
2020. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Basszus miert nem adsz el inkabb online kepeket? En adtam el amerikaiaknak 5 dollar per kepert, es 4 ora alatt 20 ezer ft ot siman osszeszedtem, a vicc pedig az h napiszaros kepek voltak, en nem is vagyok no.


Sosem ertettem mi ertelme prostinak lenni raadasul ilyen rosszlanyok.hus árakon, mikor vannak sokkal kenyelmesebb penzszerzesi megoldasok is.

2020. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kamus az egész

Autóban hall és lát mindent 😁


Igénytelen hirdető vállal igénytelen vendéget

2020. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárólag. Párom azért járt, mert ilyen lányt kívánt, nem azért, mert másnak nem kellett volna.
2020. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy qrva ne legyen válogatós! Nézd, bemegy a fickó,tusol,gumi fel, és mehet a menet. Van aki megengedheti magának hogy válogasson, van aki nem ilyen szerencsés. A pénz az pénz, még ha az egy csöves, lepukkadt testű melóstól is jön.
2020. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!