Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusom van. Létezhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom van. Létezhet olyan férfi aki arra vágyik hogy ennek a lelki részét megélje velem?

Figyelt kérdés

Nem itt, de amúgy sem akarok párt keresni jelenleg ezt leszögezem :D

A kérdésben minden benne van igazából.

Szükségem lenne egy férfira akivel megélhetném ennek a lelki aspektusait, aki olyasfajta érzelmi biztonságot nyújthatna nekem amit az apámtól sosem kaphattam meg, és részben úgy kezelne mint egy gyereket (ezt mindenféle beteg dolog nélkül értem). De léteznek ilyen férfiak egyáltalán, akik arra vágynak hogy valakit így pátyolgassanak? :D eddig csak olyannal találkoztam akit max izgatott a dolog, de mikor az érzelmi igényeimről lett volna szó akkor egyből magamra voltam hagyva :D


2022. nov. 8. 03:43
A kérdező szavazást indított:
Létezik ilyen
Nem létezik
Nem tudom
Kifejtem
26 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

Hajrá van még jópár ilyen nő!

(Amúgy nem értem miért írtad ki ezt a kérdést , sok levelet akarsz olvasgatni, amiket majd kapsz privátban?)

2022. nov. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Bár kimondottan nem ennek indult az ismerkedés, de részemről ez irányba kanyarodott a téma.


47F

2022. nov. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem. Még sosem hallottam olyan férfiról aki erre tényleg vágyna vagy alkalmas lenne rá. Sokáig próbálkoztam egy ilyen pasi keresésével de csak olyat találtam aki erre izgul és lelkileg semmi. Pedig nekem egy full aszexuális kapcsolat is simán rendben lenne, ha lelkileg megkapnám amit akarok.
2022. nov. 8. 04:28
 4/27 A kérdező kommentje:
#2 köszi az értelmes választ :)
2022. nov. 8. 04:29
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

Amennyiben úgy gondolod, beszélhetünk a témával kapcsolatban. Első nekifutásra a "beszélhetünk" amit kihangsúlyoznék.

#2-es lettem volna. :D

2022. nov. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Pasikban is van olyan aki szeret apáskodni.
2022. nov. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Fasza amúgy hogy átrakták szexualitás kategóriába párkapcsolatokból miközben a szex engem pont nem érdekel :D na mindegy
2022. nov. 8. 05:24
 8/27 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen férfiak, köztük én is.
2022. nov. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem senki se lehet apukád helyett az apukád. Hiszen egy férfi.ha vonzónak tart, akkor nem a lányát látja benned, ha pedig nem tart vonzónak, nem fektet beléd annyi energiát ami ehhez kell. Amire neked szükséged van, az a terápia.
2022. nov. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
miert akarna barki is csak ugy a nagy budos semmiert az apad helyett apad lenni, ha cserebe le se szopod? a semmiert senki nemfog csevereszni veled
2022. nov. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!