Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban volt már, hogy szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban volt már, hogy szexeltetek?

Figyelt kérdés

Velem megesett már, és ilyenkor mégjobban fel vagyok igzulva, mellesleg könyörgöm, hogy had lovagoljam meg, de reggel borzamas bűntudat gyötör és akkor utálom magam. Pedig a srácot nagyjából ismertem azelőtt is...

Mit gondoltok?

L, 21



2022. nov. 8. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Házibuliban, szórakozóhelyen nem
2022. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szexeltem, én is szégyenlem magam:(
2022. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, ha jó volt akkor jó volt. Emiatt ne szégyelld magad.
2022. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Persze, volt mar szex
2022. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Volt hogy egyszerre három csaj szopta a farkam az egyiket jól meg is dugtam utánna. Senki se volt józan 😂

A buli pont ezért buli hogy elengedd magad ezen nincs mit szégyellni.

2022. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már. Mindenkinek van legalább egy ilyen bulija. A vágyat a pia hatványozza és mindig akad valaki arra alkalmas. Ez előfordul. Nem ezzel kell büszkélkedni, de ne is szégyelld magad! Ha ez miatt másnap nem érzed jól magad, akkor többet ne csináld. Ez volt a tanulópénz. Ha meg nagyobb a vágy, mint a rossz érzés, akkor meg hajrá ;)
2022. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én sose kellettem még buliban sem. Ha elmondtam egy lánynak az érzéseim tiltott. CSAK A KÜLSŐ SZÁMÍT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ennyi.


26 / incel

2022. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Igen, számít a külső, sokat. Buliban? 99%

A maradék az H mennyire vagy bebaszva.

Volt ronda srác, aki lekapott és hagytam magam. Bár nincs vele szép emlékem. De nem vagyok olyan önmagamba feldugott picsa, hogy csak a külső legyen a lényeg, fontos a szimpátia, hangulat, de elég egy apró pillantás is.


Figyelj rám! Ne mondd el egy lánynak az érzéseid. Miért tennéd ez? Gondolom ha tiltott amúgy se volt köztetek erős kapcsolat. Buliban meg főleg kínos lehet. Egy olyan helyen akarsz kapcsolatot, ahol másnap minden feledésbe merül?

2022. nov. 23. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
ez igaz 7-es voltam!
2022. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!