Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális és kevés? 26f

Figyelt kérdés
1honapja vagyunk együtt 7 napból 6ot talalkozunk és együtt is alszunk. Már szinte együtt élünk. Ebből heti 3x szexelunk de csak napi egyszer. Általában 7-8korul talalkozunk és jó ha éjfélkor eljutunk a szexhez. Ma is azt mondta nincs kedve hozzá fáradt... Nekem kicsit furcsa főleg így az elején... 26f 23N
2022. nov. 12. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az együtt töltök napok felén szexeltek. Ez nem rossz arány, pláne olyan fáradtan
2022. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak az eddigi kapcsolataimbol tudok kiindulni. Mindenkivel legalább napi 1x volt volt akivel egész este .
2022. nov. 12. 21:38
 3/7 Sszandika13 ***** válasza:
100%

Én 26 vagyok párom 31. Nem minden nap van szex. Rengeteget dolgozunk nálunk pl már egy hete nem volt. Mondjuk az egészsége sem volt a legjobb.(tegyük hozzá,hogy van egy lakótársunk,így nehezebb is)

De nem is zavar ha nincs minden nap.

2022. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony a libidója vagy nem jó neki veled a szex. Egyik sem túl jó a jövődre nézve.
2022. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Azért azt nem mondanám hogy rossz. Minden alkalommal elmegy . Az már valószínűbb hogy kisebb a libidoja
2022. nov. 12. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy mit kamuzik neked az teljesen irreleváns, megjátszhatja bármikor a jó szexet, főleg azért, hogy hamarabb letudjon téged.
2022. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, szexuális aktivitás és az igény is.


Pl tesóm havi 2 vel elvan.


Nekem rendszeres, napi 1 minimum.


Ezen dolgokat érdemes már elején tisztázni kinek mennyi az igénye.


De pl volt olyan is nálam, hogy egyik exemmel nem nagyon volt kedvem... Pedig napi szintű igényem van, amikor eljöttem tőle, akkor meg libidóm visszatért nélküle.


Kaptam olyan vádat, amin ismerőseim, barátaim, családtagjaim is kiakadtak... hogy biztos csalom őt, jegyezte meg exem nekem... Na akkor berágtam rá és leültettem.


Elmondtam, hogy valami tényleg nem stimmel, de nem tudom mi a franc és ez a vád undorító, mert világ életembe hűséges voltam páromhoz, akibe éppen bele vagyok esve csak ő létezik nekem.


Majd gyanakodni kezdtem egy dologra: illat (hormon)


Megkértem ne használja a pacsuliját csak sima stiftet, illatmenteset.


1 hétig távol voltam tőle 2 okból: teszt és a rágalmazás fájdalma.


Eljött a nap. Fura volt, amikor pedig fürdés után ágyba átkaroltam: ellöktem magamtól és elfordulva öklendeztem...


Igen... Az elnyomott hormonillattal volt gond, azaz nem passzolunk biológiailag.


Ez az eset óta szimplán illatból megérzem ki az akivel oké, ki az aki semleges (volt ilyen is, mintha egy téglát ölelgettem volna, nem hozott lázba), voltak ilyen taszító esetek is.


Randi búcsú vagy üdvözlő öleléskor már kiderül.


Sok más tényező is befolyásolja az embert, de ez a 2 mindenképp:

Saját igények, hormonillat.


30N

2022. nov. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!