Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akiknek sálatapuncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek sálatapuncija van, tényleg olyan sokan elégedetlenek a kinézetével?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen kérdés itt egy ilyen lánytól, kíváncsi vagyok mennyire általános. A korotokat is írjátok le légyszi.

2022. nov. 14. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás,hogy elégedetlen vagyok,mert elfogadom,hogy ilyen,de jobb lenne baba.. Kort nem írok.(privátban sem!!)
2022. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kinézete nem tetszik. De használatába azt mondták, hogy sokkal használhatóbb és élvezhetőbb, mint a baba.

Nem kell annyit macerálni és símogatni, mint a babát.

2022. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

El lehet a salátával is "babázni".

Aki ezen, és a méreteken lovagol, annak nem való még a szex.

2022. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Salátapunci. Komolyan ilyen szellemi szinten hogyan lehet létezni?
2022. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
#5 Amúgy szegényt ne pontozzák le, amúgy tényleg kicsit értelmikeg nem haladja meg az elvártat mert egy barátotok, barátnőtők előtt nem beszélnél ilyent, az is igaz hogy erre találták ki az oldalt de értitek na
2022. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az túlzás, hogy elégedetlen vagyok vele. Elfogadtam, hogy ilyen, ennyi. Páromnak tetszik, más nem számít. :)

24N

2022. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, engem nagyon sokáig nagyon zavart, mostmár kezdem elfogani, de így is mindig félek hogy az adott partneremnek nem fog tetszeni
2022. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó a saláta is, csak ne legyen szőrös.
2022. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Ismét nem bírom ki és leírom. Hülyeség, baromság, idiótaság salátának és babának hívni. Van ilyen külsejű, olyan külsejű. Rengeteg szín, méret, forma.


És ha még ez nem lenne elég meglepő, a hüvely maga is különböző formájú. Lásd első kép.

[link]


És lóf.sz fogja nézegetni más nő punciját, nekem ott van a sajátom, nézegetem azt és tökéletesen elégedett vagyok vele. (Jó, volt már, hogy egy galériában megnézegettem másokét, de csak arra volt jó, hogy megállapítsam, tényleg mindenkié más.)

2022. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!