Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A tipikus anno kertesházas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tipikus anno kertesházas falusi férfiak sokan miért elégedetlenkednek a párjukkal mert ő szeret lakásban élni? Ha pl nekünk jelenleg csak lakásra volt pénzünk, és nem tudunk naponta ingázni hogy kiköltözzünk valahová kertesbe ahol olcsó a ház.

Figyelt kérdés
Miért olyan fontos sok férfinak a lakóhely? Annyi embertől hallom ezt, hogy ő semmi pénzért nem lakna falun, a másik meg a városban, a harmadik meg alföldön, a negyedik meg hegyekben, van akinek muszáj a folyópart, annyira kötöttek és alkalmazkodásra képtelenek. Ez a kedvesmama miatt van, mert a közelében kell lenni? De van pasi aki messze lakik a szüleitől és mégis az egyetlen igaz lakóhely típus jöhet csak szóba. Vagy ez is ilyen politika szintű dolog hogy csakafalu-csakaváros, stb. Vagy pl csak ez az ország, csak az. Vannak akiknek ez nem annyira fontos? Másoknál meg épp az van hogy a nő szenved mert ki kellett költözniük a pasi miatt a világ végére, naponta kocsikázhat be, de ő mégis alkalmazkodik. De a pasiknak ez kulcs kérdés és elvi kérdés, hogy mit preferálnak.

2020. szept. 6. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de mégse mennék el innen sehová sem senki kedvéért.

Ki mit szokott meg...

Nekem a panel is jó volt átmenetileg, most telket vettünk a városhoz közel.

Olyannal kell ősze jönni, akivel egyezik az elképzelésetek.

Nekem is közel van anyám és? Sztm ennek nem feltétlen van köze ahhoz, hogy ki hol akar élni.

N28

2020. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Mindenki máshol szeret élni, mások az igényei. Én panellakàsban élek, az a legkényelmesebb, máshol nem is érezném jól magam.


Éltem családi házban városban, de falun is a nagyszülőknél alkalmanként szünetben, de soha többet, nem nekem való.


Az asszonynak is mondtam, hogy az válóok, ha ki akarna költözni a kertjük kisházába.

2020. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En no vagyok, es soha nem laknek Budapesten kivul. Mindenkinek vannak preferenciai. A lakast szeretem, a panelt nem, de regi belvarosi haz vagy ujepitesu lehet. Paromat nem erdekli a lakas tipusa, de videkre o sem koltozne.
2020. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Monte Carloban senkinek nem derogal a lakas.
2020. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi falusiként vagyunk fent pesten egy albérletben. Nagyon nem érezzük magunkat otthon - igaz nem is a miénk - de falunk 3000 fő körül van, sokkal jobb ott. Ott töltöttünk 1 hónapot karantén alatt, ha nem vonták volna vissza a home officet lehet ott is maradunk
2020. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert van aki a kerteshazat szereti van aki a lakást.


Ez ilyen egyszerű

2020. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem kívánságműsor.


A férfi a FÉRFI, a nő URA. Ott kell lakni, ahol a férfinek van meló. Ennyi.

2020. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
7es! Ez is egy jó nagy ökörség...
2020. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lakásban lakunk. Szeretjük, de tudjuk, hogy ez csak egy lépcső. Vágyunk a nyugiba, a természetbe. Nekünk ez közös igény, nem egyoldalú.
2020. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nőként is elvi kérdés, hol lakom. Nem költöznék panelba, sem semmiféle társasházba semmiféle férfi kedvéért. Ahogy faluba sem költöznék. Egyszerűen, mert a párkapcsolaton túl rengeteg egyéb dologra szükségem van, ami elengedhetetlen a kiegyensúlyozottságomhoz és boldogságomhoz.
2020. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!