Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötven éves ,egészségesen élő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötven éves ,egészségesen élő, sportoló ,potens és aktív férfi vagyok. 14 éve élek élettársi kapcsolatban. A párommal 5 éve nincs köztünk semmiféle intimitás és szex. Emiatt évek óta szenvedek. Szakítanátok e csak emiatt?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk a szereteten és tiszteleten alapul ezért jól megvagyunk egymással. Párom két évvel idősebb nálam. Szerencsére ő is fitt és egészséges , csinos nő. Azt mondja nekem, hogy belépett a változókorba és nincs szexuális vágya. Nem is tesz semmit azért, hogy legyen. Én viszont már mindent kipróbáltam. Párom szerint amúgy is öregek vagyunk a szexhez. Én viszont úgy érzem, hogy a legszebb éveinket vesztegetjük így el.

2022. nov. 14. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem jöhet szóba az hogy a kapcsolatodon kívül szexelj (persze a párod tudtával), akkor igen, én szakítanék sajnos.
2022. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az intimitás a párkapcsolatnak nagyon fontos része szerintem. De emiatt nem szakítanék akkor ha van szeretet és összetartozás. Viszont ki sem bírnám szex nélkül. Megbeszélném vele, hogy mit javasol akkor hogy legyen, hogyan éljem meg én az alapvető szükségletemet. En 48 éves vagyok, a barátom 52. Minden nap van szex, csodálatosabb ilyen korban mint bármikor.
2022. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

#2 Sose hagyjátok abba! Nagyon jó ilyet hallani!


Sajnos rettenetesen féltékeny! Nem enged semmiféle külsős megoldást. Tudom nagyon szánalmas vagyok de még önkielégítenem is csak titokban lehet. Az, hogy nekem legalább ezt megtegye teljes mértékben kizárt, nem hajlandó rá. Én már ezzel is beérném.

2022. nov. 14. 15:39
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Még azt is csak titokban? 👀 már bocsánat, de itt a szánalmas nem te vagy..
2022. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Én választás elé állítanám.

Vagy elmegy orvoshoz és csinál valamit a libidójával, vagy állandó szeretőt fogsz tartani.

Ha egyikre se hajlandó akkor szakítás. Amíg megy a szex és vágysz rá miért mondanál le róla?

2022. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 Én is hasonló dolgon gondolkodom. Csak a lelkiismeretem tart mellette. Szép időket éltünk meg de ez hiányzik. Orvoshoz ezzel biztos nem fog elmenni. Két éve már beszéltünk erről akkor azt mondta, hogy semmit sem hajlandó beszedni. Öt éve külön hálószobában is alszunk. A vagyoni helyzetről annyit, hogy a lakás amelyben lakunk az én tulajdonom. Ő költözött hozzám.
2022. nov. 14. 16:10
 7/25 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, két út van előtted. Az egyik, hogy elhagyod a párod, a másik a szerető. Sajnos a másik úton is előfordulhat, hogy elhagyod őt. Ezt nem ártana a párodnak is tudatosítani magában.
2022. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha a párod fitt és egészséges, akkor miért nem kívánja a szexet? Számos módja van a libidó növelésének, de úgy látszik csak az akarat hiányzik...
2022. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Senior Séf ***** válasza:
75%

Öreganyáink úgy tartották, hogy egy kapcsolat úgy szerencsés, ha 5-8 év van a férfi javára, mert akkor kevésbé gyötri meg a kapcsolatot a nőknél óhatatlanul beköszöntő menopauza.

Ne válj el, kérdező. Igaz, hogy a férfi holtáig férfi, de a vágyak nála is csökkennek, és kár lenne néhány év szexért sutba dobni egy amúgy jól prosperáló házasságot.

2022. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Vàlj el a szex fontos szükséglet és a legjobb.de te papucs vagy...
2022. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!