Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet olyan nő, akinek kielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nő, akinek kielégítő, ha csak ő dugja a pasiját?

Figyelt kérdés

A férfi kézzel, szájjal kielégíti, ha a nő kívánja, de a farkát nem használja. Az alap viszont az anál, de persze csak a pasinak.


Létezhez ilyen nő? Normális, amikor erre gondolok és elképzelem a helyzetet, akkor felizgulok? Nem tudom, miért van így... sosem próbáltam, szóval fogalmam sincs, miért izgalmas ez a dolog.



2022. nov. 15. 02:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menne, én igénylem a fadkat a puncimba
2022. nov. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy lenne
2022. nov. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs ilyen nő...
2022. nov. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Te defektes vagy.
2022. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem nagyon, de olyan van aki szereti a pegginget.
2022. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Nincs ilyen. És okádék undorítóak az ilyen pasik. Ez már nem pasi hanem köcsög. 26L
2022. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kajak53 ***** válasza:
81%

Nekem van barátnöm, aki annyira szűk, hogy egyszerűen nem megy a vaginális szex. Viszont őt felizgatja, ha engem dughat. Mi tagadás, engem is. Sőt! el is tudok így élvezni, ha ott talál el, ahol….

Az évek során ki is derült, hogy már nem is különösebben igényli a hagyományos szexet. Annyi más módon fel tudom izgatni és ki tudom elégíteni. Ezzel kapcsolatban egy híres amerikai porrszinésznő azt nyilatkozta, hogy “aki engem a legmagasabb gyönyörökig el tud juttatni, nem feltétlenül kell, hogy fütyi himbálózzon a lába között.”

2022. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én pont ilyen vagyok, nem élvezem vaginálisam de a pegginget szeretném.
2022. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek igen. Dominans es vagy aszexualis.
2022. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább azt nem értem, hogy létezhet olyan pasi, aki ebbe belemegy? Nagyon szerelmes lehet abba a nőbe, ha hajlandó úgy is együtt maradni vele, hogy az ő seggét tágítják minden alkalommal. :D
2022. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!