Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogyha meglátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogyha meglátok egy nagymellű nőt, akkor egyből ki akarom rá verni?

Figyelt kérdés

Volt olyan többször, leginkább csak nyáron, hogy pont indultam valahova kocsival, majd mellettem a járdán sétált el 1-2 nagymellű csaj és azonnal elővettem és elkezdtem verni, miközben néztem a melleit. Valaki kivágott felsőbe volt, valakinek meg csak szimplán a pólóban jól kidudorodott a melle és egyből elkezdtem verni, amíg elsétál mellettem. Nem sikerült általában elélvezni, amíg elsétál mellettem, de utána azért be is fejeztem élvezésig. Az nem érdekelt, hogy észre veszik-e, bár szerintem nem vették.. Szerintetek normális, hogy ennyire felizgatnak a mellek, hogy egyből előkapom?


23/F



2022. nov. 15. 23:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy...
2022. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szatír!!!
2022. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagy mellem van, de ha meglátnálak levágnám a farkad.
2022. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

#3

Nehezen vágnád le, mivel írtam, hogy a kocsimban ülve csinálom. Belülről zárva, azt kihagytam.

2022. nov. 16. 00:31
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

Ez tényleg betegség.

Téged nem zavar, hogy ilyenkor nem vagy a magad ura?

2022. nov. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
az ilyeneket hívják ösztönlényeknek, és a legjobb, ha lehetőleg minden ember (viszont leginkább a nők) kerüli nagy ívből
2022. nov. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
13%
Én a vonaton szoktam előkapni. Én beérem a fiatal nőkkel is nem fontos, hogy nagymellű legyen. 😅 29/F
2022. nov. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked is szól az ötös kérdés.
2022. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan, te nem félsz attól kérdező hogy ha valaki rajta kap téged, fel is jelenthetnek akár?

Ha kocsiban csinálod, ha nem, ez akkor is kimeríti a közszeméremsértés fogalmát?

Amit csinálsz, az bűncselekmény!

Verd bele inkább a konektorba otthon!

Szerintem most azonnal keress fel magadnak egy orvost, mert eléggé gáz vagy!

Ha én észrevenném hogy a mellemre élvezkedsz, úgy képen gyűrnélek hogy meg fogod tanulni mit jelent tisztelni a nőket!

2022. nov. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#10


Épp az előbb írtam, hogy nem tudnátok képen gyűrni, mert autóban vagyok zárva. Pedig könnyen előfordulhat, hogy a te melleidre is élvezkedek, kicsi a világ. :D

2022. nov. 16. 01:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!