Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek amúgy miből gondolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek amúgy miből gondolják, hogy a nőket nem érdekli a péniszméret? Honnan tudják, hogy mik zajlanak másoknak az ágyában 4 fal között?

Figyelt kérdés

Én 30 éves vagyok 15/3,5-ös mérettel és emiatt sose mertem ismerkedni lányokkal. A sovány, kisfiús alkatom is maximum erre a méretre predesztinál, de amikor végig nézek a szerelmes párokon/házaspárokon, hogy a pasik túlnyomó többsége min. 175 cm és 75 kg maszkulin alkattal és arccal, akkor belegondolok, hogy nekik mégis miért lenne kisebb vagy ugyanakkora méretű a farkuk (miközben nekem így is kevés tesztoszteron jutott) és nem éppenséggel egy átlag 17,5 cm hosszú és 4,5 cm-es vastagságú a péniszük minimális szórással? (+-0,5-1 cm a hosszban és +-0,3 a vastagságban)


Én már más jellegű kérdést kiírtam a méretemről (nem hasonló és idevágó) és szinten mindenki azt írta, hogy ez tök átlagos és jó a nőknek meg semmi nem indokolja, hogy emiatt legyen komplexusom.


De kérdezem én mire alapozzák ezeket a magabiztos állításokat? Honnan tudják, hogy szex közben a párok 4 fal között mire vágynak és mit csinálnak?


Gondolom ezeket a 13-15 cm-es átlagokat is mindenféle mondvacsinált orvosi jelentésekből veszik (az is fura, hogy vastagságot sose írnak pedig az még fontosabb), de a való élet teljesen más. Honnan gondolják az emberek, hogy az "átlagos" vagy kisebb méretű pasiknak jut-e egyáltalán sikerélmény a párkapcsolatokban és nem csak azok élnek boldog szexuális kapcsolatban, akiknek min egy 16/4-es pénisze van?



2022. nov. 19. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert a kisfarkúak nem tudnak szembenézni a ténnyel. Ezért folyton tolják magukat nőnek kiadva, hogy kicsi kell a nőknek.
2022. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván vannak nők, akiknek nagyon fontos a méret (mindenféle vágyú és igényű ember létezik), de a legtöbb nőnek amíg nem szélsőség egyik irányba se (szóval nem 11 cm és nem is 22 cm), addig lényegtelen. Az fontosabb, hogy tudd használni.
2022. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Sosem mertel ismerkedni, pedig sok kisfarku orrbaszajba dug, csak nem kesereg ezen, baromi sokat er az onbizalom

N

2022. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

#2

A 11 cm már élvezhetetlenül kicsi? :(

2022. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Annyira érdekel minket nőket a péniszméret, hogy ne legyen szélsőséges méretű. Az átlagos mérettel nincsen semmi probléma, teljesen jó lehet. Csak ti férfiak gondoljátok azt hogy a jó szexhez egy ló méretű fasz kell.
2022. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
5-ös, nálad milyen tartományban számít átlagosnak egy pénisz?
2022. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"5-ös, nálad milyen tartományban számít átlagosnak egy pénisz?"


NE (CSAK) HOSSZT HANEM VASTAGSÁGOT (IS) ÍRJ!


Mert ti nők még az ilyen péniszpanaszkodós kérdéseknél IS azért óvatosan hozzáteszitek, hogy ha a hossz neeem is fooontoos, de a vastagság azéééért jó ha legalább kitölt meeeeg kézzel jól rá lehessen fogni blablabla.


Mintha nem lenne mindegy, mikor a kettő eléggé arányos egymással és a vastagságon ugyanúgy nem lehet változtatni.

2022. nov. 19. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
érdekli.. akármit hazudoznak.. Mint nálunk a mellméret. ha túl óriási lógó az zavaró de egy Tól-ig intervallumban baromi szexi a nagyobb mell. A nőkből is szexuális izgatottságot vált ki ha látnak egy 19 centis bájdorongot :) ez a tény.. és ez vágykeltésből számít elsődlegesen.. és nem feltétlen az aktus során.
2022. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
*vágykeltőbb lehet egy nagyobb farok.. de ennek az érzelmekhez semmi köze és nőknek ez utóbbi fontosabb
2022. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Dugok kisebbel is ugyanúgy de tényleg jobb a naggyal.
2022. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!