Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők dugnak és fenekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők dugnak és fenekelnek fiúkat/férfiakat, vagy ez csak a hivatásosok sajátja? Privát/alkalmi kapcsolatra vajon lehetetlen ilyen partnert találni?

Figyelt kérdés

Azért írtam alkalmit, mert tudom magamról, hogy nincs energiám és időm egy kapcsolatra ("normálisra" sem) karrier, munka...

Tinderen eléggé meredek lenne így nyitni, meg egyébként is tiltják a szexuális utalásokat az adatlapokon.

Korábban szexkapcsolatom volt, de a lány nem volt nyitott bdsm-re, pláne nem domina szerepben, úgyhogy külön váltak útjaink.


Én nem tudom, mi van velem, de olyan erős bdsm vágyam van mostanában, hogy a hagyományos szex nem is izgat. Normális ez? :D



2022. nov. 19. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez izgatja a férfit akkor miért is ne?! De nem te leszel az akivel ezt megélem. :)
2022. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem csinálnám, főleg nem alkalmiba.
2022. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, "főleg nem alkalmiba" - ettől tartottam...


1: pff :D

2022. nov. 19. 21:15
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Egy tini lány megdughatna engem is.

49F

2022. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Hú jó sok ilyen kérdés van mostanában, nemrég én is hasonlót írtam ki hahaha
2022. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fura az élet. Én belefutottam egy ilyen csajba. Oral közben be akart ujjazni, de ez nem az én műfajom, úgyhogy leállítottam. Aztán rákérdeztem szex után, hogy honnan jött az ötlet, hogy megujjaz, és akkor mondta, hogy szeret ilyesmit csinálni, meg cifrábbakat is. De én a hagyományos dolgokat szeretem, úgyhogy elengedtük egymást.
2022. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Bill ***** válasza:
100%
Én szeretem ha análisan izgatnak, pl. pegging, de nagyon nehéz erre partnert találni, így ritkán van benne részem.
2022. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátommal mindkettő előfordul, bár mindketten ritkán (pár havonta) igényeljük.
2022. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

7. Én most egy ilyen pasival ismerkedem, aki sajnos ilyesmit is szeret.

Te milyen gyakran igényelnéd amúgy?

2022. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A olyan jól menő karriered van, miért nem fizetsz érte egy hivatásos dominának?

Én nem dugnék pasit, csak fenekelni szeretném, de nem akárkit. Kell hozzá egy bizalmi kapcsolat, kölcsönös szimpátia, vonzalom stb. Nem tudom, hogy gondoltad, hogy ingyen elmész néha egy nőhöz csak emiatt.

2022. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!