Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők dugnak és fenekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők dugnak és fenekelnek fiúkat/férfiakat, vagy ez csak a hivatásosok sajátja? Privát/alkalmi kapcsolatra vajon lehetetlen ilyen partnert találni?

Figyelt kérdés

Azért írtam alkalmit, mert tudom magamról, hogy nincs energiám és időm egy kapcsolatra ("normálisra" sem) karrier, munka...

Tinderen eléggé meredek lenne így nyitni, meg egyébként is tiltják a szexuális utalásokat az adatlapokon.

Korábban szexkapcsolatom volt, de a lány nem volt nyitott bdsm-re, pláne nem domina szerepben, úgyhogy külön váltak útjaink.


Én nem tudom, mi van velem, de olyan erős bdsm vágyam van mostanában, hogy a hagyományos szex nem is izgat. Normális ez? :D



2022. nov. 19. 21:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10,


Ne az ingyen részre hegyezd ki, hanem a bizalmi dologra. A szexkapcsolat is bizalmi alapú, de egy fizetős dominában én nem tudnék megbízni, oda nem tartanám a fenekem annak, aki csak a pénzért csinálja... tök jó színészek és hazugok vannak a világban, honnan tudhatom, hogy valóban élvezi-e? Nekem arra nincs szükségem, hogy a futószalag újabb példánya legyek.


A kérdés leginkább arra irányult, hogy van-e olyan nő, aki a magánéletében élvezi ezeket a dolgokat, sőt még nyitott erre úgy is, ha az nem jelent párkapcsolatot.


Ha például találnék egy kedves lányt, aki élvezi is ezt, de mondjuk tudom segíteni anyagilag, akkor nem lenne ellenemre, de a fizetős domináknál mind azt látom, hogy "csicska vagy, leköplek, megalázlak..." nekem nem erre van szükségem! Ez ráadás mégcsak nem is női dominancia, hanem szimpla tahóság. Ettől meg, ha őszinte vagyok, akkor azt kell mondjam: még a gyomrom felfordul...

2022. nov. 20. 12:13
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a bdsm-t. Erre nagyon nehéz partnert találni. Főleg nőt. Most ismerkedtek egy csajt aki imád ilyen dominás dolgokat csinálni. De nagyon ritkaszerintem
2022. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Komoly értéket képviselő dolgot személy szerint én nem osztogatok olyan személynek, aki csak alkalmit lát bennem. Akin azt érzem, hogy nem komolyan érdeklem, csak a vágyait szeretné rajtam keresztül megélni, az ne is kapjon tőlem semmit.
2022. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, mint a 13-as. Kapcsolatban, ahol azt érzem, hogy fontos vagyok, ahol úgy néz ki, hogy az egész életünket együtt éljük majd le, ott szívesen lennék akár ennyire adakozó is, és kielégíteném egy pasi ilyen irányú vágyait. De nem egy alkalmiban vagy egy laza kapcsolatban.

És igen, itt jön képbe, hogy mást akar a férfi, és mást a nő. A nők végülis párkapcsolatra vágynak, akárhogy is vesszük, mindig erre kanyarodhatunk vissza, nem arra, hogy csak egy újabb numera legyen. Ha pedig ez megvan, egy harmonikus, régóta tartó párkapcsolat, akkor jöhetnek akár a vadabb dolgok is.

Én sem akarnék ennyire adakozó lenni egy semmilyen kapcsolatban.

2022. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
A volt tesitanárnőm 5-6 hetente elver, mint a kétfenekű dobot. Pálcával, fakanállal, lovaglópálcával. Csak a fenekemet meg a combjaimat veri, igen keményen és alaposan, vér nem folyik, de nagyon megszenvedek. Mindezt ingyen és bérmentve, a legnagyobb örömmel. Ha sokáig nem jelentkezem, ő hív föl, miért nem mentem órára. És emlékszem-e, mi jár érte. Mindig izgulva megyek hozzá, alig várom a következő gyógykezelést. A fizetősök egyike se hajlandó úgy elfenekelni, ahogy a Tanárnő.
2022. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15. Álom, álom, édes álom.
2022. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nézd, biztos van ilyen nő, csak nem gyakorin fogod megtalálni.
2022. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én imádom. Bár nem egyszeri alkalommal, hanem hosszabb távú bdsm kapcsolatban.

De csak szexmentesen és mivel nem hivatásos vagyok, hanem a szenvedélyem, így csak egy partnerre van időm.

2022. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!