Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha megkérem a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha megkérem a barátnőmet hogy csupasz legyen neki?

Figyelt kérdés

Még nem tudom milyen, de nem szeretném hogy szőrös legyen, lelombozó lenne.

Nekem is csupasz cserébe természetesen.



2022. nov. 22. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Megkérheted, de légyszíves ne erőszakold rá, ha nem akarja.
2022. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Gáz vagy! Örülj, és fogadd el ahogy van!
2022. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell megkérni sem. Ha neki szőrös, neked nem, akkor úgyis le fogja nyírni a következőre. Kivéve ha ragaszkodik hozzá, vagy más egészségügyi okokból van meghagyva. Ilyenkor beszélni fog róla.
2022. nov. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Kérni gáz, elmondani elmondhatod hogy neked hogy tetszik jobban, ő pedig amjd eldönti, hogy neki ez teljesíthető vagy így szokta-e stb..
2022. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én alapjáraton mindig csupaszra csináltam ott lent. Volt egy időszakom, amikor kísérleteztem kis pamaccsal, csíkkal, háromszöggel, hátha bejön. Az épp aktuális párom mondta, hogy neki nem tetszik, legyek inkább csupasz. Megtettem a kedvéért, nem volt túl nagy áldozat. Szóval szerintem ha elmondod neki, hogy te szeretnéd, hogy csupasz legyen neki, azzal nincs semmi gond. Viszont ha ő nem akarja, akkor semmiképpen ne erőltesd rá, mert akkor megölöd az egészet.
2022. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha mondjuk nekem szőrös,amire azt mondanád,hogy lelombozó,akkor mehetnél Isten hírével,keress olyat,akit nem tartasz lelombozónak. Ha valaki szeret,szeressen más szőrösen is... Én sem mondom,hogy csak úgy vagy jó,ha frissen borotvált az arcod,ha borostás,az már nekem "lelombozó"

Ha mondjuk azt mondod,hogy "nem próbáljuk ki leborotválva," Úgy egészen más,de lehet,azt feleli,hogy bocsi,de nekem így a jó.

2022. nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Megveszélheted vele, de ha neki így tetszik az nem a te dolgod. Az, hogy "cserébe" neked is csupasz, engem Pl teljesen hidegen hagyna, mert mind a két nem esetén zavar ha olyan a kinézete mint egy pubertás előtti óvodásnak.

Pont emiatt ha engem kérne meg erre a párom, talán egyszer mrgtenném, de számomra taszító ha valaki csupasz, magamat is beleértve.

2022. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz
2022. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Mond csak még neki.Sokkal szebb és vonzóbb egy borotvalt pucer punci.Mar a látványától is felall a férfi fa@rka.
2022. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki megmondani, hogy neked tetszik a csupasz, de ha ezek után nem borotválja le akkor nem szabad erőltetni, mert lejáratod magad.
2022. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!