Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromnak kicsi a szerszáma,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak kicsi a szerszáma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan fel eve leszunk egyutt egy 2 honap utan mar lefekudtunk az elejen annyira nem is zavart mivel szuk vagyok, de most hogy kezd eltunni a rozsaszin kod hogy is mondjam.. ket szeretkezesnel misszionariusban es kutyaban nem is ereztem a peniszet kb hiaba "nyomott" erosen. Sajnos a mereten kivul van, hogy fel perc alatt elelvez bennem ami nagyon zavar, mert igy csak haromszor volt tole huvelyi orgazmusom.Tegnap felhoztam a temat es tisztaban van a dologgal, hogy nem nagy es azt mondta az en dontesem hogy ez ellenere vele akarok e maradni.

Nagyon szeretem ot, mindent probal megtenni, hogy a szex is jo legyen. Intim tornaval esetleg meg lehetne ezen segiteni? Vagy valami mas termeszetes moddal?



2022. nov. 22. 12:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
43%
Mi az értelme ezeknek a kamu kérdéseknek?
2022. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 manly ***** válasza:
100%
El kell fogadni, h ez van.
2022. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
A pénisze már nem fog nőni,de te tornától lehetsz szűkebb, de nem sokkal.
2022. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
42%
Keres mellé egy szeretőt aki ki elégít
2022. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

4-es

sajnos mar gondoltam erre de nem hiszem hogy meg birnam csalni:(


nagyon szeretem de sajnos neha nem bir kielegiteni

2022. nov. 22. 12:35
 6/40 anonim ***** válasza:
21%
Ha veszel egy nagy levegőt és keresel erre partnert akkor utána biztos meg tudnád tenni csak maga az élvezet kell neked nem más
2022. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%

Black friday van, vegyél neki akcióban egy nagyobbat, ez például tuti nem lesz kicsi.


[link]

2022. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
79%

Ha szereted,nem hagyod el ez miatt!

A szexet fel lehet lendíteni!

2022. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az indiszkrét kérdésért, de mi az ami neked kicsi, mint pénisz méret?

Mekkora a párodé?

2022. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Más modok a behatolással kombinálva? Nyalás, ujjazás?együtt működnie kellene. Plusz vibri, csiklóizgató. Ezek elfogadott és jó dolgok.
2022. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!