Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek is olyan semmily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek is olyan semmilyen érzés az első pár centi a hüvelyetekben és utána jön az a pont ahonnan már jó vagy legalább éreztek valamit?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az a jó amikor tövig bent van és keményen nyomja a pasi. :)
2022. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs így, végig jó érzés, ha tudja a partner mit csinál :)
2022. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
már az is hatalmas izgalom és jó érzés amikor meglátom hogy közelít hozzám a "szerszám" ezután pedig minden centi csak fokozza ezt az érzést
2022. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mindet érzem. Más különben mitől lenne olyan élvezetes, ha csak a nyelvével dug?
2022. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon szeretem amikor az elején csak odaérinti, kicsit dugja be és alig mozog. Amikor már fel vagyok izgulva ez még tovább tudja fokozni a vágyat és a végén már szinte könyörgök, hogy dugja be rendesen.


Nálunk remek módszer az együttlét idejének meghosszabbítására is. Ha a párom épp közel van az élvezéshez, de még jó lenne ha tovább bírná, akkor ő elég ha félig kihúzza. Így az én izgalmi fokom nemhogy nem szakad meg, hanem még fokozódik is, ő pedig ezalatt kicsit lenyugszik.

Ha ez sem elég neki, akkor a mozgással is megállunk és csak az ujjával izgat, miközben a farka még bennem van kicsit.


Mondhatni, hogy rendszeresen élünk ezzel a lehetőséggel és imádom.

2022. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos mi még csak a pettingelünk szóval odáig nem jutottunk:/

De az ujja amikor bennem van akkor csak úgy élvezem ha mélyen csinálja és azt is felfele inkább 🤷🏾‍♀️

2022. nov. 23. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Anatómiaaaaaaaaaaaaaaaa: a legtöbb érző idegvégződés a csiklóban, a szeméremajkakban ÉS a hüvely ALSÓ 1/3-ban van. Ettől még nyomjad amid van :) (ésszel és figyelj a partneredre mi az a mélység ami már nem jó neki).

Ja és ha böki a méhszájt az igen kellemetlen érzés, szóval tényleg ésszel.

2022. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Az első pár centi a legjobb érzés utána a következő amikor tövig bent van. N
2022. nov. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!