Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés az óvszer a hüvelyetekben? Más, mint amikor egy pucér pénisz van benne?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Jobban csúszik

De egyébként nem olyan észrevehető a különbség

Ez persze függ attól h milyen óvszert használtok

2017. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
En szinte egyáltalán nem érzek különbséget
2017. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Minimális különbség van, leginkább behatoláskor lehet érezni. Illetve ahogy előttem is írták gumitól függ. Mi például vagy mentol aromás, vagy pontozott, bordázott gumit használunk, az nyilván tök más érzés.
2017. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Az ultrathin eszrevehetetlen

A tobbi tipus fuggo h erzem e vagy sem

2017. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Bocs én fiú vagyok de barátnőm mondja mindig ha gumi nélkűl szeretkezünk , hogy "úr isten mennyivel jobb így" pedig Durex ultrathimet használunk de masculant is.
2017. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmi különbség. Annyival jobb is, hogy a végén nem leszek tiszta maszat.
2017. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Van különbség, de nem rosszabb egyik a másiknál.
2017. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Igazából szerintem velem volt a baj,de mikor annno még gumiztunk olyan voltam,mint a sivatag... Nem szerettem


Most,hogy tabizom valahogy a tudat teljesen mássá teszi. Már maga a gondolat is felízgat,hogy a párom csupaszon rakja be es el is megy bennem. Nekem ez teljes atszelkemülés.

2017. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én igazából semmi különbséget nem érzek. Lehet, hogy a nedvesség miatt van ez, de én például a bordázott óvszernél sem éreztem semmi különlegeset. Igazából a tudat miatt más, hogy a másikat érezhetem.
2017. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Semmi különbséget nem érzek. És jobb ha fent van, nem akarok semmi nyavalyát elkapni meg egy babával elcseszni az életem.
2017. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!