Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira passzív az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira passzív az ágyban, teljesen elvette a kedvem a szextől. Hogy lehet ez? Miért ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon rendes, talpig úriember, a legkedvesebb és legfigyelmesebb férfi, akivel valaha találkoztam.

Állandóan meglepetésekkel halmoz el, mindig jókedvű, maximálisan segítőkész.


A szexualitás köztünk a következő:


Elkezdünk csókolózni, ami tart addig amíg merevedése lesz. Leül, elkezdem szájjal kényeztetni, majd megyünk az ágyba, ahol hátra fekszik, én lovagolok rajta néhány percig és elmegy. Majd pihenünk.

Heti 2x.


Nem hiszem, hogy ilyen egy jó szexuális élet.


Ettől az unalmas rutintól már teljesen elment a kedvem az egész szex fogalmáról.


Próbáltam vele kommunikálni, annyi lett belőle, hogy ő hátra fekszik és néha lovaglás előtt 69-ben kenyeztett engem, de meg sem érzem.


Régebben imádtam a szexet, igazából szexmániás voltam, még swinger klubba is jártam.

Mára el sem tudom képzelni mit szerettem benne..


2022. nov. 23. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyszerűen csak nem látja, hogy neked így nem jó. Ennyi.

Szex közben is mondd neki te mit szeretnél. Akkor is fontos a kommunikáció. Ha megbeszéled vele milyen igényeid vannak, de akkor sem változik semmi, akkor talán szimplán csak önző az ágyban.

2022. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Hat ez nagyon szegényes szex. Én nem lennék vele, ha a kommunikáció után sem sikerült változtatnia.
2022. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem irigyellek.. Talán a figyelmességével valamit a bizonytalanságát palástolhatja. Én is volt hogy elkövettem azt a hibát hogy elkényelmesedtem de a csaj jelezte hogy ez így tartósan nem lesz jó, nyilván félig-meddig mondta komolyan hogy vagy keres valakit szexre vagy zárdába vonul. Különbözőek vagyunk és változik is az ember, volt hosszú párkapcsolatban hogy a z ex két félidő közti szünetben "letudott" mert tanulnia kellett a szakvizsgájára, jónak jó volt, de egy kis bújást pasi létemre elviseltem volna, aztán a sokadik ilyen után jeleztem hogy ez sokáig nem fog működni... Nem durván de légy vele határozott hogy igen is moccanjon már meg, és feküdjön rád, vagy ha fél hogy milyen lesz akkor csak kezdje el.. Szurkolok nagyon.. 43 f
2022. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Azért halmoz el mert kompenzálni akar valamit! De a kérdés hogy mit!
2022. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez minden csak nem szex,és ez nem FFI, szakitanék ilyennel...
2022. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ilyen puhapöcs, nulla igényű emberek, rosszul vàlasztottàl ..
2022. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem értem miért ilyen.

Mert ha huszonéves lenne, megérteném, hogy tapasztalatlan, fél, és tanítanom kell. De 40 feletti.

2022. nov. 23. 10:01
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Az gàz.én is 40 felett vagyok de ez siralmas amit nyújt, szégyenteljes....f
2022. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
3 vagyok. Igazából ez valamiféle magával szemben is elkövetett igénytelenség. Az exem (egy másik) akinek nem volt negyven feletti nő létére sok tapasztalata, néha már szinte "megalázta" magát előttem megfelelési kényszere volt és jó volt vele az együttlét de egy vasárnap délutáni filmezés nyugodt körülmények között elképzelhetetlen volt mert nem hagyott békén, pedig aznap már "megadtam a királynőnek" ami jár. Nem könnyű ez a kapcsolat nevű társasjáték, gyakran a sármos udvarias pasik az ismerkedés elején előnybe kerülnek aztán kiderül hogy kompenzálnak. Sosem szoktam direktben bunkó lenni senkivel sem de fiatal és gyerekkoromban olyan női társaság vett körül ahol nem volt divat a körbe-karikába cukormázzal leöntözős kommunikáció, nem is vagyok ennek a híve. Nem mondom párszor izgi lehet a minitüzijátékos-rózsaszirmokkal telehintős szex, de nem minden alkalommal.
2022. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Szexuálisan nem illetek össze, kérdés meddig toleráljátok egymásban ezt.
2022. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!