Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, ha a pasi teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha a pasi teljesen hűséges, akkor felesleges elmondania, ha passzív biszex?

Figyelt kérdés
Ha mégis elmondaná, hogyan fogadnátok?

2022. aug. 11. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, ha emberileg normális és férfias
2022. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szeretnék egy ilyen férfivel párkapcsolatot, szóval inkább mondja el még az ismerkedés alatt.
2022. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mindenképp felesleges elmondani, hisz egyből hiszti, szakítás lesz a vége.


Nyilván van kivétel, de ha megnézed itt az oldalon is a nők hozzá állását a férfi biszexualitáshoz, le tudod vonni a következtetést

2022. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A hűség feltételezi,hogy passzívként sem pasizik.Sem nőzés,sem pasizás. A hűség az monogámia! Legalábbis ódon elv szerint annak kéne lennie...
2022. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Mondja el és dobnám
2022. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem, ha van egy csöpp része, nem mondja el. Max később, ha megismerte annyira a párját, hogy tudja, hogy nem zavarja. Ha amúgy nem csalja meg sosem, akkor tulajdonképpen lényegtelen. Az összes többi kifogás már csak szőrszálhasogatás.

Bi nő

2022. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
#7 De akkor te is azt vallod ezek szerint, hogy a biszexuálisok hazug, csaló, gonosz, rossz emberek?Ezek után hogy várod el, hogy becsüljenek?Igenis számit, azért álltatjátok azzal egymást, hogy csapjátok be a "szerelmeteket" és ezért nem vállaljátok a pofátokat.
2022. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy vallom. Te csak kötekedni akarsz, de velem nehéz lesz. A véleményem már elmondtam, változatlan. Amíg az emberek nem elfogadóak, ne várjanak őszinteséget.
2022. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Mondja el. Ha nem ezt teszi, máris félrevezeti a nőt.
2022. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
A fenti nők is mondják el már első randin, hogy előítéletes, hülye p*csàk, nehogy félrevezessenek másokat. Nagy lelki törés lenne utólag ràjönni.
2022. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!