Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy érzitek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy érzitek mennyire elfogadóak a vágyaitokkal szemben a női nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a legtöbb nő egészen elfogadó, ha megfelelően tálalod a vágyaid és nem csak úgy az arcába tolod..


De nyilván nekem is van olyan vágyam amivel kapcsolatban egyáltalán nem elfogadóak. Legalábbis szerintem..

2022. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Pont annyira elfogadóak, mint fordítva ...

(Vagyis semennyire.)

2022. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy a vágyaik sokszor nem vágyak, hanem követelődzés, elvárás, zsarolás formájában jönnek.

Persze, a kérdes nem elég konkrét, általánosítani se akarok, de van akire igaz amit írtam. Persze, nyilván van, akire nem.

2022. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közepesen/eléggé elfogadóak.
2022. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják teljesíteni anatómiailag.
2022. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a nők nem elfogadóak.
2022. nov. 23. 22:31
 7/18 StevenUp ***** válasza:
74%
Elfogadóak. A legtöbb nő akikkel dolgom lehetett élvezte ahogy "Használtam" őket
2022. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem azok. Inkább csak simán hazugok. Nem merik felvállalni a véleményük azzal a címszóval hogy nehogy megbántsanak minket. De sokkal bántóbb amit csinálnak.
2022. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

#6


Alapvetően szerintem annyira elfogadóak, mint a férfiak csak azért tűnhet különbség, mert a legtöbb férfi aki kivan éhezve szinte mindent elfogadna, hogy szexhez jusson. Nőknél ilyet nem annyira tapasztalsz.



Én inkább azt figyeltem meg, hogy némely dolog pont úgy hat a nőnél, mint mikor megfogad gyerek korodban a földigilisztát. (Itt most szó szerint kell érteni.) Neked kissrácként az semmi, egy lány meg: "fúúúúj de undi". Szóval némely dolog azért nem elfogadott inkább, mert ezt gondolják róla.


A másik eshetőség pedig az, hogy szimplán nem szereti és nem vonzza. Attól, hogy valaki pl nincs oda az análért amit sokan előszeretettel szeretnek erőltetni még nem jelenti azt, hogy ne fogadná el, ha szeretné csinálni.


Bonyolult dolog a szexualitás és nem úgy működik, hogy csak el kell fogadni, mert csak akkor tudod elfogadni, ha belül élvezed is és esetleg vágysz is rá.

2022. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi extra vagáns vágyam, szóval eddig nagyon elfogadóak voltak velem. Volt amikor inkább engem vittek bele a rosszba. Meg is rontottak.


29/F

2022. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!