Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy érzitek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy érzitek mennyire elfogadóak a vágyaitokkal szemben a női nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget tudsz nyújtani, eddigi tapasztalataim alapján nagyon is elfogadóak, ha eleinte máshogy is álltak hozzá.
2022. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Viszont nő még nem tudott olyan vágyat mondani, amit én ne tudnék elfogadni...
2022. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

A nők tudnak elfogadóak lenni, csak amikor az van, hogy minden második szavad az, hogy qurva meg egyebek, aztán 2 perc múlva meg az arcára akarod verni, akkor ne csodálkozz, ha elküldenek a fszba.

Aztán persze a nő lesz a frigid, aki nincs benne semmiben.

2022. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Kicsit sem. A multkor a buszmegállóban megakartam dugni egy nőt, de még ennyire sem volt hajlandó, pedig sima dugásról lett volna szó.
2022. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, csalódott "lógófarkú " pasi vagy.. Nincsenek olyanok hogy "nők"... Amúgy úgy is lehet nézni hogy te nem vagy toleráns mert nem érted meg hogy a többségüknek a te vágyaid nem jönnek be... Érdekes én mindegyik partneremmel tudtam beszélni a vágyaimról, volt ami nem vált valóra de értelmesen megdumáltunk mindent.
2022. nov. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

Nők és az elfogadás??

...melyik vígjátékban hallottál erről?

2022. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen. Sose volt még gond a vágyaimmal, pedig néha elég különösek. Sőt, elég hamar inkább az a pillanat jött el, hogy inkább teljesen átvette őket. Kialakulnak a feltételes reflexek, és 1-2 év alatt közös fétiseink lesznek.
2022. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem elfogadóak. Az egyik csajomnak rendszeresen mondtam, hogy az a vágyam, hogy ne tegye vissza az üres tejesdobozt a hűtőbe, de nem volt nyitott rá.
2022. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!