Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » MIlyen nemzetiségű csajokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIlyen nemzetiségű csajokkal szexeltetek - magyarokon kívűl - és milyen volt a szex?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 06:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Szlovén lánnyal, jo volt.

Román lánnyal többel is, tüzesek.

A tobbi magyar volt.

2022. nov. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Még magyarral se szexeltem
2022. nov. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Libériai és kínai lánnyal. Jó élmény volt mindkettő, vizuálisan extrát ad, de maga a szex kb ugyanolyan, mint egy magyar lánnyal.


26f

2022. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pakisztáni, nagyon szep teste volt, de elég zàrkòzott volt eleinte
2022. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Én csak cigány lányokkal voltam, mondjuk az nem nemzetiség de nem baj. Én nem vettem észre sok különbséget, azon kívül, hogy lazábbak egy kicsit ilyen téren. De ez sem igaz mindenkire, csak a nagyobb többségre.
2022. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Olasz lánnyal. Hú b*szki, nem hiszem hogy nincs ilyen bármilyen nemzeten belül, de az a lány úgy szétszedett mint még senki. Olyan olaszosan heves volt az ágyban is. Imádtam, kár hogy csak pár alkalom volt.


Meg egyszer japánnal, az viszont fura volt. Egész kis pöcsös korom óta vágyam volt egy ázsiai lánnyal lenni, kinézetre meg is volt amire vágytam, de a habitusa az ágyban lehangoló volt.

2022. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Valyriaival. Náluk senki sem tüzesebb.
2022. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Európaival szerintem már kb. mindenféle nemzet lányával, EU-n kívüli brazil, ecuadori, mexikói, kínai, indiai ami most így hirtelen eszembe jut.

Nem, nem világjáró vagyok (pedig de jó lett volna ennyi helyen megfordulni), csak szeretek swingerbe járni és ott szoktak külföldi párok is lenni.

2022. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
6-os mit jelent az, hogy szétszedett az ágyban? Mit csinált amiket a magyar nők nem?
2022. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Német,szlovák lánnyal,nincs különbség.
2022. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!